Не раджу брати участь в акціях Приватбанку

Parti 3 грудня 2023, 15:19
Взяв участь в акції банку Готівку на касі знімай — готівку получай! Виконав умови акції, кілька разів звертався в чат, співробітники підтвердили що умови акції я виконав. В останній раз спеціаліст создав заявку. Сьогодні мені подзвонив фахівець і сказав що я не виконав умови акції, бо зареєструвався на сторінці акцій банка, а треба було зареєструватися в листі запрошення взяти участь в цій акції, який банк прислав мені на пошту. Для себе я зробив висновок: більше в ніяких акціях Приватбанку участь не беру!!! ПриватБанк на мій погляд псує собі репутацію такими діями. Читав такі ж відгуки клієнтів про різні акції, ось особисто перевірив.
3 грудня 2023, 17:35
Вітаємо.
Вже перевіряємо, чим можемо зарадити в цій ситуації. За результатом додатково з вами зв`яжемось.

5 грудня 2023, 16:49
Ще раз перевірили, але рішення своє банк не поміняв, більше не беру участь в акціях Привата і іншим не раджу!
16 грудня 2023, 15:26
15 грудня мені все ж зарахували 50 гривень по цій акції!!!
AnnaOrel
AnnaOrel
18 грудня 2023, 15:21
Коментарі від банку були?
19 грудня 2023, 16:50
Коментарі однакові від банку: треба було зареєструватися через лист, який прийшов на пошту, а не на сторінці банку з акціями, де я фактично зареєструвався. Тобто я не виконав умови акції.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Не раджу брати участь в акціях Приватбанку