Банк не дружній до громадських об'єднань (громадської організації)

Петро Козловський 20 листопада 2023, 15:48
Хороший технологічний банк. Але дуже не дружній до громадських об'єднань.

Вимагає інформацію про засновників, хоча повноваження засновника громадського об'єднання закінчуються після державної реєстрації громадського об'єднання в установленому законом порядку. Згідно ч. 7 ст. 7 ЗУ «Про громадські об'єднання».

Зараз запис про засновників вгагалі виключений з держреєстру (з літа є така функція). Окремо банк змушує вказувати частку власності. Але засновники, члени об'єднання, члени керівних органів об'єднання, діють на принципі відсутності майнового інтересу і не мають частки як такої.

Розумію, що ключовий клієнт банку це ТОВки і різні підприємницькі утворення. Але пора вже звернути трохи уваги і на ГО. Це ж трохи підправити програмне забезпечення.
20 листопада 2023, 17:59
Вітаємо.
Актуалізація даних — це вимога законодавства. Мати актуальні дані — означає користуватись усіма послугами та сервісами банку без обмежень. А ми зробили цю процедуру максимально легкою та доступною, зараз оновити свої дані можна не виходячи з дому в Приват24 для бізнесу.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Банк не дружній до громадських об\'єднань (громадської організації)