Блокують платіж

Лариса Шестакова 15 листопада 2023, 15:12
На протязі трьох годин не можу зробити оплату. Замовила на сайті товар за 1184 грн, оплатила картою Приват. Прийшло повідомлення, що платіж заблоковано. І вже три години намагаюсь довести, що це мій платіж: декілька разів телефонувала на 3700, фотографувалась, відповідала на питання, коли платіж повернувся і оператор порадив зробити повторне замовлення, наступний платіж знову заблокували. Оператор або не відповідає, або каже зателефонуйте ще.
15 листопада 2023, 17:14
Вітаємо. Необхідність підтвердження платежів є мірою безпеки для збереження коштів клієнтів.
З метою забезпечення безпеки ваших платежів в мережі та захисту коштів на рахунках ПриватБанк використовує передові алгоритми моніторингу операцій в режимі онлайн.
Вибірково ваші платежі можуть випадати на перевірку. Перевірка проводиться, як автоматизованими програмними комплексами, так і співробітниками.
Радимо повторити створення платежу і слідувати рекомендаціям для його підтвердження. Після підтвердження перевіряти стан операції можна в Приват24 через меню Архів. Дякуємо за розуміння!

Shurik Linnik
Shurik Linnik
15 листопада 2023, 21:50
Що поробиш, програли суд у Лондоні та чому? Бо банк весь під керуванням алгоритмічних алгоритмів. Всі нормальні фахівці пішли з цього жахіття після націоналізації.