Тричі списані кошти за покупку, не повертаються місяць

Val23 15 листопада 2023, 12:36
15 жовтня о 1:01 ночі я здійснила покупку на суму 86.50$, 3230,70 у гривні. 1 листопада картка чудом загнана в мінус. Виявляється, що сума, зазначена вище була списана ще тричі рівно о 00:00 всі три (що на годину і одну хвилину раніше реальної покупки, тобто заднім числом майже 🤷🏼‍♀️. Справжня покупка з підписом назви магазину у котрому була здійснена, всі інші просто «покупка». Подала заявку, розгляд 45−120 днів Порекомендували звернутись до магазину, але що я їм скажу)))) що в час ночі я вас щось купувала, а ви з мене гроші зняли на годину раніше??? На годину раніше ні магазин, ні я про майбутню покупку ще не знали. Це неможливо, магазин тут нідочого. Але ж висить тепер інформація по картці, що я маю сплатити більше 500 грн за користування кредитом до 25 жовтня. Картка навіть не кредитна. Мінус намалювали. Чому списали кошти зайвих три рази? Чому я маю чекати 120 днів, щоб мати змогу користуватися своєю карткою? Чому маю сплачувати мінімальний платіж за кредит, який не просила? Заявка № 2738971
15 листопада 2023, 15:06
Вітаємо. Ми вже займаємось вашим питанням і обов'язково додатково з вам зв'яжемось.

SergeyNina
SergeyNina
15 листопада 2023, 22:36
Вам правильно рекомендуют обратиться в магазин где была покупка. Если деньги списались три раза и у магазин их получил три раза то просите вернуть именно магазин. Пишите на английском. Если это не магазин, а маркетплейс то вернуть деньги будет сложно так как у них как правило очень тугой суппорт и часто не компетентный в таких вопросах. Нужно будет обязательно знать RRN и другую техническую информацию о платежах из выписки

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Тричі списані кошти за покупку, не повертаються місяць