Плохой банк

Dormidont17 14 листопада 2023, 18:01
Це банк обманщиків, оминайте його стороною. Зробив покупку в інтернет-магазині, через кілька днів продавець скасував угоду і повернув мені гроші. Але на мій подив сума була меншою, коли я почав розбиратися в чому справа, виявилося, що вони прив’язують суму переведення до курсу долара. Тобто ви заплатили за товар 100 доларів, а при поверненні отримаєте 90 доларів. І найдивовижніше, що ви ніколи не отримаєте більше тієї суми, що відправили, а тільки менше. Чомусь в інших банках яку суму ви відправили і таку ж вам і повернуть незважаючи на курс валют.
14 листопада 2023, 19:54
Вітаємо.
При здійсненні оплати в інтернеті на закордонних сайтах запит на оплату надходить у валюті. У разі оплати з гривневої картки здійснюється автоматична конвертація по картковому курсу продажу дійсному на момент проведення операції. Даний курс можна переглянути на нашому сайті pb.ua. Коли за такою операцією відбувається повернення коштів, сума надходить у валюті і конвертується по курсу банку для купівлі валюти. Курс купівлі менший ніж курс продажу, тому виникає ситуація, при якій в гривні сума повертається менше. Це не забаганка банку, таким чином працює оплата і повернення коштів на закордонних сайтах. Банк дотримується правил міжнародної платіжної системи.
Повна сума могла повернутись в тому випадку, якщо б сайт не запитав суму до списання, а лише зарезервував її на картці. Таким чином, якщо на момент повернення гроші ще знаходяться в резерві, а не списані за запитом сайту, сума платежу в повному обсязі знов стала б доступна на картці.

Lolik1837
Lolik1837
14 листопада 2023, 18:30
«Чомусь в інших банках яку суму ви відправили і таку ж вам і повернуть незважаючи на курс валют.»

Что за чушь ? Если вы через неделю , аннулируете сделку , которая была в долларах , а через эту неделю курс доллара упадет на одну гривну , то с какой радости банк вам будет отдавать ту же сумму в гривне и терять на каждой сотне долларов по сто гривен?

Да вы сказочник просто
Pumbovik
Pumbovik
14 листопада 2023, 18:59
Потому что надо платить валютной картой, сейчас в привате можно купить онлайн валюту на карту, и с ней рассчитаться. Вам бы и вернули 100 баксов на нее обратно
SergeyNina
SergeyNina
14 листопада 2023, 21:21
Нужно платить только валютной картой иначе выходит что выходит. Увы такие правила
Dormidont17
Dormidont17
14 листопада 2023, 21:33
Я користуюся ще картою Моно банку та Пумб банку, якщо я роблю покупки на Аліекспрес і продавець не відправив товар мені гроші повертаються в повному обсязі, не важливо який курс валют на цей день. Я заплатив 100 доларів, і мені повернулося 100 доларів. І лише у вашому банку ви граєте на курсі валют. Якщо ви фахівець, то можете перевірити мої слова.

USD 39.4 40

USD 39.4 40