Nnaattaaliiaa 14 листопада 2023, 14:13
Відділення за адресою: Київ, пр-т Берестейський, 27-А
Найгірший досвід. Мої картки було заблоковано, я звернулась до служби підтримки та за їх рекомендаціями відкрила нову картку, на яку гроші із заблокованих рахунків мали зарахуватись на протязі 48 годин. Далі — жах. З боєм та чисельними телефонуваннями до служби підтримки банк таки визнав, що мої кошти — мої, але випадково відправив більше 200 000 грн на благодійність. З тих пір я подала скаргу, ще заявку, ще кожно дня поспілкувалась з підтримкою. Результат нульовий. І найгірше, що підтримка повідомляє кожного разу різну інформацію. від не можемо допомогти — подайте скаргу — почекайте 1 день — почекайте 5 днів — подайте ще одну заявку. І знову таки, з нульовим результатом. В банку відсутня альтернатива, вони просто не перемикають на компетентних співробітників, здатних вирішити проблему, яку вони самі створили. В такі моменти, коли довго працюєш, щоб заробити ці гроші, сплачуєш податки, готуєш гроші для операції родича і вони зникають, без розуміння як повернути, відчуваєш себе насправді незахищеною.
17 листопада 2023, 10:42
Вітаємо.
Вашу заявку на повернення коштів опрацьовано. Перевірити стан рахунку ви можете в Приват24.

Валерка Котовский
Валерка Котовский
14 листопада 2023, 14:25
Прикол в том, что все эти благодийны фонды, это просто фопы частные, и я хз имеет ли банк доступ если валюта переведена на счёт этого фонда, у меня даже в голове не укладывается как можно перевести без клиента деньги на счёт какой то благодийный? Тут попкорн надо брать.
Они что решили воспользоватся правилом НБУ при блокировке средств на счету, можно перевести их в помощь зсу?)))
17 листопада 2023, 10:57
Вся проблемі в тому, що мені не повідомили, що мої кошти кудись переведені, немає інформації, куди їх переведено, бо благодійність дуже широке поняття. Комунікація з банком закінчується «ми вам передзвонимо» або «почекайте, все буде» або «не можемо допомогти»
SergeyNina
SergeyNina
14 листопада 2023, 21:24
Вам нужно обращаться в правоохранительные органы. Если ваши деньги были переведены перевод был успешен то отозвать его не выйдет. Можно обратиться к получателю чтобы он вернул вам деньги сам. Но скорее всего запрос будет проигнорирован, далее только судиться. Здесь помочь не смогу.
17 листопада 2023, 10:54
Проблема не вирішена, бо рішення за моєю завкою було прийнято 5 листопада про те, що мої гроші було помилково відправлено на благодійність і наступного дня вони повернуться до мене. Сьогодні 17 листопада і гроші ще не на моєму рахунку. Так само немає відповіді по наступній заявці на повторне опрацювання першої заявки та скарги, що я подала ще декілька днів тому. Тому пишемо наступний коментар тут.
28 листопада 2023, 13:10
Мою проблему вирішено. Допоміг візит до банку, де я знову пояснила, в чому проблема. Виявилось, що необхідно було уточнити якусь інформацію, і гроші повернули. Працівник банку пообіцяв проаналізувати дзвінки та провести роботу над помилками.

USD 39.4 40

USD 39.4 40
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Помилково відправили мої 200 000 грн на благодійність, визнали, що сталась помилка і 3 тижні не повертають мої гроші