Просто шок

Олена Глумакова 11 листопада 2023, 18:11
З Приватбанком я вже давно, крім карток саме цього банку в мене не було до сьогодні інших карт. Але події останнього тижня просто ввели в ступор. Так склалось, що мій чоловік 21 жовтня загинув на лінії фронту. Його побратими, що служили з ним з початку повномасштабної війни, дякувати Богу, не залишили мене в біді і хто скільки міг скинув на мою кредитну карту різні суми. Щось мені вдалося зняти на 9 днів його пам’яті, але потім — заблокована карта, заблокований Приват24, постійний робот на лінії 3700. Я не робила нічого шахрайського з картою, не отримувала незаконні прибутки, я не знаю що воно таке та криптовалюта, за яку тут пишуть, а просто від військових побратимів чоловіка отримала ДОПОМОГУ, але залишились без неї як ітог. Перша заява написана в понеділок, друга заява на повернення цих коштів написана в четвер. Оператори не називають навіть точних термінів розгляду заяви. А мені вже треба починати підготовку всього необхідного на 40 днів чоловікові.
Такі як я для вас це просто мурахи, яких можна давити, для мене навіть ця сума в 20 тисяч грн це дуже великі кошти, за що воював мій чоловік і поклав своє життя, щоб я ще кожний день вималювала повернути кошти мої ж? Що вам стоїть перевірити, що надходження були з зарплатних карток військових? Або що свідоцтво про смерть мого чоловіка вже підтягнуто в його банківську справу і що його зарплатна карта заблокована? Або що вам стоїть просто подзвонити і спитати як людина людину, чому у вас за день так багато транзакцій, а до цього такого не було? Ви ж дзвоните, якщо невчасно кредит заплатиш, то одразу на телефоні від вас жива людина з питаннями у чому проблема? Відношення як до скотини.
12 листопада 2023, 11:01
Вітаємо.

Rich12345
Rich12345
12 листопада 2023, 9:45
Сочувствую. Но вы попали на банк-мошенник. Приват это узаконеный отмыв денег и прочее…
12 листопада 2023, 10:46
А какая была общая сумма? Я хз приват не блочит счета за 20к грн просто так:) Если была жалоба о мошенничестве, то будет копець)
А вообще принимать наверное лучше на моно банк, там хотя бы быстро закрывают счета и возвращают деньги, ну или очень быстро решают проблемы, предьявили доки в чате и пол часа и вопрос или решён или отказ в обслуживании
Graf91
Graf91
13 листопада 2023, 3:46
Практически все банки блочат по своему усмотрению за любые транзакции. Что хотят то и творят. К сожалению банковская система прогнила
13 листопада 2023, 9:50
Не не, моно банк блочит за оборот свыше 100к сейчас, приват не блочит просто так, без жалоб, было кто делал и свыше 400к оборот и проблем не было, не принимайте грязь на счёт и будет все ок. Так же под проверку попадёт карта на которой ни разу не было столько транзакций и тут бум сразу же куча, так же улетит…