ПриватБанк заблокував рахунок на 50 тис.

Glassvinn 10 листопада 2023, 18:07
Три дні назад побачив що заблокований картковий рахунок. Одразу телефоную на гарячу лінію, де мені кажуть, що на мене подана заява з поліції і є 2 підозрілих надходження 24 т. І 25 т. Щоб розблокувати рахунок, треба їх повернути. На 102 відповіли що ніяких впроваджень щодо мене нема. Після другого звірка, повідомили що заяву написала служба безпеки сторонього банку. Але так і не почув відповіді якого банку і за що. Тільки одна вимога: або я повертаю 2 платежі, або рахунок буде постійно заблокований. При незгоді, сказав оператор звертатись до поліції. Поліція не бачить складу злочину, тому нічого не може зробити. І я не розуміючи за що, хто і і яким чином заблокував рахунок. І головне, що мені як клієнту банку, сам банк нічого не пояснив.
11 листопада 2023, 9:18
Вітаємо.
За результатом перевірки бачимо, що вам надали актуальну інформацію для врегулювання питання. Наразі банк змушений обмежити ваш рахунок. І разом з тим, рішення може бути змінено після проведення розгляду справи правоохоронними органами або за рішенням суду. Рекомендуємо вам звернутися до них.

Валерка Котовский
Валерка Котовский
10 листопада 2023, 20:38
Принял грязные деньги со взломанных счетов? Стандартная схема, надо было требовать от покупателя фото банк карты или документов отправителя.
Тут вариант один писать в какое нить главное отделение привата, чтобы тебе закрыли счёт и вернули деньги, но скорее всего они будут ждать пока пострадавший напишет заяву, чтобы начало разбиратся дело.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / ПриватБанк заблокував рахунок на 50 тис.