ПриватБанк НЕПЛАТОСПРОМОЖНИЙЙ

saz77 31 жовтня 2023, 14:51
Представники ПриватБанку клеять дурня і відкрито знущаються з клієнтів, не видаючи кошти до 300 євро/доларів. Якщо людина поклала кошти на рахунок, то ці кошти залишаються її власністю і без належних підстав банк не має жодного права обмежувати клієнта в розпоряджанні коштами. «Відсутність коштів в касі» не є причиною, з якої банк може без жодних наслідків не видавати кошти. «Немає коштів в касі» — це означає БАНК НЕПЛАТОСПРОМОЖНИЙ і не в змозі розрахуватися за своїми зобов’язаннями перед клієнтами. Якщо банк через непрофесійність менеджменту або власну неплатоспроможність не здатний виконати розпорядження клієнта на видачу чи перерахування, то він має обліковувати такі невиконані вимоги чи розпорядження клієнтів на спеціальному окремому рахунку, а НБУ має на це реагувати — оголошувати банк неплатоспроможним або вводити план дій. Однак ПриватБанк абсолютно незаконно відмовляє клієнтам, а НБУ удає, що начебто не помічає.
31 жовтня 2023, 16:27
Вітаємо.
Мінімальна сума персонального замовлення готівки:
— 20 000 грн;
— 300 дол/євро.
Отримати готівку без попереднього замовлення також можливо за наявності в обігу каси.

saz77
saz77
31 жовтня 2023, 16:33
Не треба мене лицемірно вітати, краще гроші поверніть) які не віддаєте, бо немає грошей у касі)
31 жовтня 2023, 16:36
Що це за державний банк у якого 300$ немає в касі? це смітник, а не банк
31 жовтня 2023, 19:52
Докупіть собі онлайн в Приват 24 валюту до 300 доларів на рахунку і замовте цю суму та зніміть в касі.
7 листопада 2023, 9:56
Нащо мені щось купляти за кінським курсом, якщо державний банк неплатоспроможний тримати у касі зайві 100−200 доларів та бере їх десь на смітнику
7 листопада 2023, 15:34
Ну тоді залишається нити на форумі. А, ні, ще можна зняти в гривні. Банк платоспроможний, 2700 в день дає кожного дня.
12 листопада 2023, 19:26
Брехня пойдіть зніміть без замовлення якісні купюри а не сміття