Для Привата немає законів

ViniW 20 жовтня 2023, 17:23
1. Я ФОП
2. Сплачую всі податки
3. Не веду забороненої діяльності
4. Приват в квітні 2023 розірвав самостійно зі мною відношення (хоч всі документи, декларації про дохід й сплату податків були надані)
А теперь почався треш — мій кліент якого я обслуговуваю й в якого рахунки в Приваті сьогодні мав перерахувати мені гроші за виконану роботу — й що ви думаєте Приват йому не дав здійснити платіж!!! Це просто треш, абсолютно безпідставно — платіж за обслуговування компьютерних мереж все вказано. Питання на якій підставі ви забороняєте здійснювати сплати моїм кліентам? В вас зовсім здорового глузду не зосталося? Мало того що закрили в себе мій рахунок (ще раз безпідставно), щей тепер не надаете змоги сплачувати моїм кліентам за мою виконану роботу? Ви держаний банк, я громадянин країни, закони не порушував — на кой лиха такий банк потрібен мені як громадянину!!! В свій час коли ви закривали мені рахунок, ви запросили в мене документи — я їх надав — так ваші робітники їх навіть не розглянули!!! Ви не працуєте с кліентом, вам легше заблокувати, чим займатись реальною роботою! Да забув сказати перед цим був кліентом банка навпротязі багатьох років.
20 жовтня 2023, 18:51
Вітаємо.
При розірванні ділових відношень подальша співпраця неможлива.

20 жовтня 2023, 19:05
По перши я з вами не співпрацюю, перераховую не я. Мій клієнт має рахунок в вашому банку. Він не зміг перерахувати мені кошти за зроблену роботу!!! Мій рахунок в іншому банку. Це перешкоджання підприємницької діяльності. В мене з вами стосунків немає. Ви заборонили перерахування коштів мені, та унеможливили отримати сплату за мою працю. Наразі ви порушили законодавство України
SergeyNina
SergeyNina
20 жовтня 2023, 22:25
Напишите жалобу в нбу. Больше жалоб быстрее надавят на банк
21 жовтня 2023, 17:47
Дякую, так і зроблю, а ще хочу надати максимальний розголось! Бо працюю в білу, а дії Привата ведут до того що клієнту дешевше знайти для обслуговування будь кого іншого, бо це практичніше того щоб відкривати рахунок в іншому банку під мене.
Алексей Кор
Алексей Кор
21 жовтня 2023, 6:53
Це почалося відразу (клієнти не змогли з рахунків Приват перераховувати кошти після того, як банк розірвав відносини з Вами) чи через деякий час ?
angryman
angryman
21 жовтня 2023, 12:27
О, у меня знакомые с таким сталкивались, после отказа от привата, приват блокирует переводы на их ипн. Свинство, но что еще ожидать от привата?
Pumbovik
Pumbovik
21 жовтня 2023, 22:56
Жесть, выходит после отказа приват вносит инн в черный список и блокирует платежи на него на счета в других банках от своих клиентов. Мда чего от привата еще стоило ожидать, монополист все-таки и гос-во в гос-ве
Arrow186
Arrow186
22 жовтня 2023, 10:49
Норм підхід, враховуючи клієнтську базу Привату це блокування як накладання санкцій

USD 39.4 40

USD 39.4 40