Блокують рахунки без попередження

Valik88 16 жовтня 2023, 19:39
Відділення за адресою: Київ, бул. Євгена Чикаленка, 25
Заблокували рахунки без попередження і без будь яких пояснень. Ні в чат підтримки ні у відділені не змогли пояснити причину. Замість того щоб допомогти розібратись кажуть що рахунки заблоковані і мені надіслали лист по місцю прописки. А якщо прописка на окупованій території або хто зна де. Як мені лист прочитати.
16 жовтня 2023, 20:17
Вітаємо.
У своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Згідно закону 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення' банк, як суб'єкт первинного фінансового моніторингу, зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.
На жаль, ваше обслуговування у банку обмежене. При розірванні ділових відношень клієнту надається можливість переказу залишків до іншого банку.
Для перерахування залишку ваших коштів на рахунку (ах) в банку, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі:
● реквізити рахунку (ів), відкритого в іншому банку на ваше ім’я;
● документи, що підтверджують повноваження розпоряджатись рахунками;
● документи, що посвідчують особу;
● заяву про перерахування залишків коштів.

USD 39.4 40

USD 39.4 40