Шахрайство

Ghuttre 13 жовтня 2023, 21:08
Скарга на дії Приват банку. В липні з мого рахунку були зняті гроші шахрайським шляхом, мої приватні данні були передані третім особам працівниками банку, завдяки чому вони безперешкодно зняли гроші з мого рахунку, з країни, в якій я ніколи не була, з Латвії. Гроші так і не були повернуті мені, згідно їхньої перевірки, лише підтверджено, що мої особисті данні були цілком вірні. Незадоволена і обурена роботою Приват банку!
14 жовтня 2023, 10:37
Вітаємо. Подібні списання без додаткового підтвердження можливі лише в разі, якщо на сайті раніше були введені дані картки та дана згода на проведення подібних оплат. Для прив'язки картки необхідно ввести термін дії, номер картки та CVV-код, що відомі лише її власнику.
Також було створено заявки на оскарження операцій, які на цей момент, на жаль, не можуть бути опрацьовані, адже оплата була здійснена на сайті, на якому були введені та збережені дані картки, а також від сервісу надійшла інформація, що були введені повні дані під час реєстрації власником картки. Ми завжди радимо клієнтам бути уважними й слідувати простим правилам. В деяких ситуаціях клієнти самі потрапляють на гачок шахраїв та щоб такого не сталось ми розмістили на нашому сайті декілька дієвих порад:
Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо звернутися до правоохоронних органів, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію по списаннях.