Взломали Приват24, набрали кредитов на моё имя, а банк ничего не делает

NastyaAvelia 5 жовтня 2023, 20:26
Відділення за адресою: Одеса, вул. Академіка Філатова, 47/1
2.10.1991 у меня взломали сам номер телефона (сеть Лайф), который являлся финансовым. и с его помощью взломали почту, Приват24 и МоноБанк.

С карт ПриватБанка Мошенники сняли все кредитные деньги (55 тысяч), понабирали на моё имя кредитов в «ШвидкихГрошах» и других подобных сервисах на сумму 8500 грн, сняли всю копилку (14 000 грн), так еще и после того, как все кредитные деньги сняли без проблем оформили оплату частями в «УкрЗолоте» на 20 тыс.грн.

И после всего этого я не просила даже вернуть мне деньги с моей «Копилки» или деньги, которые я вынуждена оплатить на «ШвидкихГрошах» и т. д. Я просто попросила заморозить начисления процентов на кредит и «Оплату частями» до момента окончания расследования (номер кримінального провадження: 12023162480001338)

На что мне отказали!!! Оказывается счета у них замораживаются при расследованиях, а кредиты, набранные мошенниками нет.
Не говоря уже о том, что ОТДЕЛ БЕЗОПАСНОСТИ НЕ РАБОТАЕТ АБСОЛЮТНО!

Я являюсь клиентом около 12 лет, такого количества транзакций за 1,5 часа у меня не было никогда, я никогда не брала кредиты на сомнительных сервисах, я не снимала наличку за последние лет 10, тем более кредитных, не говоря уже о том, что еще 1.10.2023 я рассчиталась в Таврии в Одессе, а уже 2.10.2023 все транзакции происходит в Житомире.

Почему в МоноБанке заблокировалась карта автоматически, увидя нестандартную транзакцию и мошенники ничего не смогли сделать. А в Привате существует целый отдел безопасности, но он ничего не делает.

На мои вполне логичные вопросы сначала в отделении руководитель меня тупо отфудболил с недовольным лицом на горячую линию, и при очередном вопросе с надменным видом сказала «вы можете тут говорить и спрашивать всё, что угодно, но я не психолог, чтоб это слушать». А на горячей линии (на которую я звонила раз 10 и общалась с представителями разных отделов) мне так и не ответили на вопросы:

1) чем занимается тогда отдел безопасности, если при таком количестве не состыковок не происходит никаких действий по защите карт?
2) как можно дать оплату частями, если уже даже все кредитные сняты? Да еще и в укрзолоте? Часто бывает, что человек снимает все кредитные подчистую, в потом еще и решает золотишко прикупить? И вообще как это произошло без моих документов?
3) почему при ведении криминального дела счета блокируются, а кредиты нет?
4) в чем тогда суть их банка? Ведь суть банка в целом — защитить вклады клиентов, а они не только мои вклады не защитили, они даже собственные кредиты защитить не могут, так еще и на меня пытаются повесить их оплату. Я НЕ понимаю почему должна их оплачивать, имея 8 месячного ребенка на руках, о чем кстати Приват тоже знает, потому что карты для соц.выплат на ребенка тоже оформлена у них. Слава богу там не было денег, иначе мошенники с таким бездействием Привата и их бы сняли…
6 жовтня 2023, 10:15
Вітаємо. Нам дуже прикро, що виникла така ситуація.
В даному випадку, попри все бажання захистити та вберегти своїх клієнтів від шахраїв, Банк обмежений у своїх можливостях. Пошук і затримання зловмисників, разом із проведенням розслідувань за випадками шахрайства є обов'язком правоохоронних органів та згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Правоохоронці можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію. Окремо зауважимо, що з приводу цієї ситуації з вами було проведено зворотній зв'язок, з уточненням рекомендацій щодо подальших дій.

5 жовтня 2023, 21:02
Фінансовий номер телефона має бути контрактним або хоча б прив`язаним до паспорта — тоді «зламати» його буде практично неможливо.

zig4free
zig4free
6 жовтня 2023, 6:45
Не обязательно все это спасет. Если автор отзыва ведется на всякие соц опросы, где слил все персональные данные, а так-же инфу про личную жизнь, то он просто решето.
6 жовтня 2023, 9:00
Не врятує на 100%, звичайно, але імовірність зменшить значно. Власне у даному випадку помогло б, судячи з того, що пише автор у своєму коментарі нижче.
6 жовтня 2023, 0:26
Він і був контактним, але вони відключили його на пару годин якимось чином, подзвонивши в Лайф, бо пропав звʼязок і я їздила в сервіс Лайф відновлювати номер. І ось поки я побачила відсутній звʼязок, поки відновила номер, всі гроші вже були зняти (всього за пару годин)
6 жовтня 2023, 9:06
Вони подзвонили у Лайф, заявили про втрату номера і отримали дублікат Вашої сімки або здійснили віддалену заміну SIM. Це стара схема, її опис неважко знайти в Інтернеті. Якщо б Ваш номер був контрактним або прив`язаним до паспорта, то шахраї не змогли б цього зробити — дублікат SIM у такому випадку видається власнику по пред`явленню паспорта, для віддаленої заміни теж потрібні паспортні дані.
6 жовтня 2023, 10:01
Якщо ж номер був контрактний (у Вашому коментарі написано «контактний» — може Ви мали на увазі «контрактний»?) — тоді скоріш за все шахраї якимось чином заволоділи Вашими паспортними даними.
6 жовтня 2023, 10:04
І обов`язково потрібно відключити у оператора чи через його додаток послугу віддаленої заміни СІМ.
Illja
Illja
6 жовтня 2023, 23:53
Ви можете і подати заяву і на лайф, оскільки вони відновили контрактну сімку посторонній людині
7 жовтня 2023, 0:17
Якщо це була віддалена заміна і вони назвали паспортні дані абонента — заява нічого не дасть.
6 жовтня 2023, 10:18
Знову ж таки не на одне з питань відповіді я не маю
MykolaA
MykolaA
6 жовтня 2023, 13:02
6 октября 2023, 0:26 #
«Він і був контактним» — питання було — «чи був номер контРактним?
Автор замовчує.

6 жовтня 2023, 13:18
Те, що написав я — це поради на майбутнє, як захиститись від подібних випадків у подальшому.
Щодо цієї ситуації… Чесно кажучи, важко щось відповісти однозначно.Так, банк повинен блокувати підозрілі операції клієнта.От лише критерії «підозрілості» у кожного банку свої, а відповідно і свої алгоритми реагування на різні ситуації.Деякі клієнти, відгуки яких є тут, навпаки жалілись на блокування банком їхніх операцій і вимоги підтвердження своєї особи (зробити, наприклад, селфі через Приват24 і т.д.).Чому система безпеки не спрацювала у Вашому випадку — не знаю. На кредит «картковий» і на оплату частинами встановлюються окремі ліміти — тому і дали оплату частинами навіть при використаному «картковому» ліміті. І чим «Укрзолото» гірше інших магазинів, чому власне там мали не дати ? Оплата частинами оформлюється через додаток, документи клієнта при цьому не потрібні.Чому нараховують відсотки по кредиту — відповідальність за операції по картці до повідомлення в банк про її втрату чи шахрайство несе клієнт.Зрештою,Ваша причетність/непричетність до описаних дій також ще не встановлена.Це не означає,що я Вам не вірю, але з юридичної точки зору це виглядає так. У чому суть банка — філософське питання, це можна довго обговорювати :)… Юридично що таке банк, для чого він існує і як здійснює свою діяльність описано в законі «Про банки і банківську діяльність». Якось так… У цій ситуації Вам важко буде повернути свої кошти, але здаватися не слід. Бажаю якнайскорішого вирішення питання.
6 жовтня 2023, 13:32
Головне — не забувайте регулярно «підштовхувати» поліцію і тримати справу на контролі, інакше вони просто справу закриють «за невстановленням складу злочину» чи по якійсь іншій причині і тоді Ви вже точно нічого не повернете.
Самуил Марковский
Самуил Марковский
6 жовтня 2023, 13:56
Потом звонит вам департамент по задолженности и начинается
Валерка Котовский
Валерка Котовский
7 жовтня 2023, 17:36
Я думаю данные манипуляции были легко провёрнуты когда у вас фирма…А с фирмы легко стянуть любые долги через суды

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Взломали Приват24, набрали кредитов на моё имя, а банк ничего не делает