Місяці туалетного паперу в Приватбанку

IlliaRS 5 жовтня 2023, 2:39
В касах немає валюти (доллар/євро). Але є туалетний папір, він буквально всюди (ред. купюри жмакані, потерті, помальовані, з печатками і т.д.). Ну і касири такі: «Та усьо нормально, беріть — ніхто не бере, а ви беріть».

А якщо серйозно — кладеш гроші на депозит і потім тижнями не можеш їх забрати. Причому об'їхати 10+ відділень за день — не межа брєда керівництва Привату.

Тепер по датам і адресам які об'їхав особисто (Київ):
— 21.09.2023:

3) Шота Руставелі 1/12 — тільки туалетний папір;
4) Льва Толстого 13 — тільки туалетний папір;
5) Велика Васильківська 43/16 — тільки туалетний папір;
6) Велика Васильківська 80 — туалетний папір і трохи можна зняти;
7) Саксаганського 61/17 — супер-преміум відділення, де навіть туалетного паперу немає;
8) Панківська 27 — тільки туалетний папір;
9) Антоновича 66 — туалетний папір і трохи можна зняти;

23.09.2023:
Моє улюблене відділення — Братства Тарасівців 3, суббота, черга 30+ людей, всі злі, сваряться, в черзі 3+годин, 15:20 — інкасація (відділення до 16:00 працює), +15 хвилин касир бере паузу «мне нада пересчитать», 15:35 — відкривається каса, 4 людей знімають готівку і тут… залишився тільки туалетний папір, і трьоповерховий мат, завіса.

Приват, це тупо не жарти, всі ситуації цілком реальні, готов надати свої дані для перевірки, переглядайте камери, дати і час у вас є.

І давайте будь-ласка без ваших брєдо-відповідей: «Всі купюри перевірені», «Нам шкода», «Діємо згідно з… і відповідно до…», «Нам це сміття замість валюти НБУ дав», «Робіть 100500+ замовлень і ми видамо вам туалетним папером» і т.д.
P. S. І користуючись нагодою хочу звернутися до керівника роздрібного бізнесу Привату Діми Мусієнка: «Діма, зав’язуй вже зі своїми трасформація, місія, візія, стратегія, тактика, програми, політики та інші ефемерні шняги. В касі готівки немає — тупо ніде. І тебе і твоїх підлеглих вже матюкають на відділеннях. Я сподіваюсь за кілька мільйонів твоєї з.п. на місяць ти якось вже зможеш розібратися і кошти в касу підвезти для простих громадян».
5 жовтня 2023, 10:16
Вітаємо. Приносимо вибачення за отримані незручності, пов'язані зі зверненням до відділення Банку.
Ми розуміємо ваше обурення, в той же час, Банк здійснює обмін валют для фізичних осіб згідно з чинними вимогами НБУ. Всі банкноти без ознак підробки чи значного пошкодження придатні для операцій як купівлі, так і продажу, без жодних обмежень щодо року випуску банкнот іноземної валюти і їх номіналу.
У разі, якщо вас не задовольнив стан купюри, ви можете відмовитись її приймати.

KotletaDollarov
KotletaDollarov
5 жовтня 2023, 20:13
Поэтому не держите в привате никаких валютных вкладов, до того, как он не уберет шлак с касс. Я давно из-за этого перестал вообще привате что-либо и другим не советую, благо остались норм банки, выдающие норм купюры, а мусор для утилизации.
При выдаче смотрите купюры в УФ там те же самые штампы могут стоять только невидимой краской или залитые сторонними жидкостями

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Місяці туалетного паперу в Приватбанку