Не видають долари

Alito 3 жовтня 2023, 15:49
Відділення за адресою: Хмельницький, вул. Зарічанська, 5/3
Приватбанк не видає з рахунку долари США! Замовляла уже 10 разів і на різних відділеннях або є зношені, пошкоджені зі штампами які ніде потім неможна ні обміняти ні розрахуватись!
3 жовтня 2023, 17:47
Вітаємо.
ПриватБанк здійснює видачу валюти для фізичних осіб згідно з чинними вимогами НБУ. Всі банкноти без ознак підробки чи значного пошкодження придатні для операцій як купівлі, так і продажу, без жодних обмежень щодо року випуску банкнот іноземної валюти і їх номіналу.
Також зазначимо, що у відділенні Банку видаються купюри, які попередньо пройшли перевірку, відповідно, під час видачі пропонуються платіжні купюри.
У разі, якщо вас не задовольнив стан купюри, ви можете відмовитись її приймати.

3 жовтня 2023, 16:30
Открываем постановления НБУ и читаем какие купюры являются изношенными и т. д. все согласно постановления.

3 жовтня 2023, 17:49
Особисто я добре знаю що таке зношена валюта! Писати можна багато, а спробуйте отримати валюту і розрахуватись чи здійснити обмін!
4 жовтня 2023, 8:48
Ну так проводи операции открыто и со всеми документами согласно ЗУ.
rvrromgmailcom rvrromgmailcom rvrromgmailcom
rvrromgmailcom rvrromgmailcom rvrromgmailcom
3 жовтня 2023, 17:44
Наше підприємство замовило кредит за програмою «5−7-9». Дослідивши нашу звітність, нам запропонували навіть більший кредит, ніж було рекомендовано для нас. Ще 15.08.23 ми подали завку і всі документи. Потім з подивом взнали, що чомусь у нас стоїть «стоп» по кредиту. Працівники місцевого відділення ніяких коментарів не дають, на гарячу лінію дозвонитись просто не можливо вже котрий день.
3 жовтня 2023, 17:59
Не здійснює! Сьогодні особисто мені касир не видав навіть 1 долар повідомивши що немає! Не вводьте людей в оману! Коли видаіали то коментарів не писали таких!
Vadossssss
Vadossssss
3 жовтня 2023, 19:11
Там всюди хлам,психонув і забрав гривнею.
3 жовтня 2023, 21:40
Напевно так і потрібно робити, поки гривня є, надіюсь.
SergeyNina
SergeyNina
3 жовтня 2023, 21:57
Хлам по всей стране. Нбу пишет отписки с середины лета. Я вытащил все хоть 2006 годом. С большим трудом
8 жовтня 2023, 8:44
У мене відчуття що гаряча лінія НБУ і Приватбанку одні і тіж люди (Віддали 500 доларів такими грязними, пописаними і з плямами що ніде здати неможна на гривні і коли телефонувала у НБУ то навіть не запитували які банки не приймають, забрала гривнями у Приваті(

USD 39.4 40

USD 39.4 40