Це просто жах

MeowBeow 30 вересня 2023, 15:58
Випустив нову карточку, уїхав в Польщу, намагаюсь активувати, активація не проходить, мене викидає з приват24, номер мій став тепер не фінансовий, зайти не можу, подзвонити в тп не можу, в чаті теж з людиною не поспілкуватися… *бані перевірки не можу пройти, перефоткався з паспортом, з активними картками. Просто тресе. ЯК МЕНІ ЗВ’ЯЗАТИСЯ С ТП?!
30 вересня 2023, 17:29
Вітаємо.
Нам дуже шкода, що після звернення в підтримку ви отримали неприємний досвід. Для зручності та заощадження вашого часу, при зверненні в підтримку, ми пропонуємо вам обрати ваше питання в автоматизованій формі, де ви відразу можете отримати відповідь на ваше питання. Або описати ваше питання у повному обсязі та далі діяти по підказкам вашого помічника.
Наші оператори поруч 24/7!
pb.ua/chat

30 вересня 2023, 16:56
Зв’язався. Розблокував, зайшов, спробував активувати, заблочили. Задоволення 10/10
Lolik1837
Lolik1837
30 вересня 2023, 16:58
Сейчас банки массово закрывают счета тем, кто находится за границей. Выход, который они предлагают один — приехать в любое отделение банка на Украине и ЛИЧНО решить все вопросы.

Причем это не эксклюзив какого то одного банка. ПУМБ, Моно, Ощад, Приват и т. д. поступают так же.

А тут еще вдобавок, вы новую карту попытались активировать, находясь за границей. Банки перестраховываются
30 вересня 2023, 17:26
Моно спокійно висилає картки і нема ніяких проблем з активацією закордоном.
Гой Иванович под солями
Гой Иванович под солями
1 жовтня 2023, 0:32
Выход, который они предлагают один — поехать воевать на передовую и будь что будет