Варто звернутися 1 раз, коли реально потрібно, і відразу отримати відмову.

Алина ШАУЛЬСКАЯ 30 вересня 2023, 14:50
Я клієнт привату вже 10 років, ніколи не брала в них кредит понад 2800 грн, щоб просто був на карті для історії. Завжди користувалася послугами іншого банку. На УБКі 0 прострочок за всі 10 років. Виплачено близько 20 покупок частинами ВЧАСНО. Тут у березні 23 року я вирішила оновити інформацію в Приваті і мені дали кредит 50к на купівлю частинами. Я взяла телефон у ПЧ за 9499 грн, на сьогодні залишалося погасити ще 3900 грн до повного погашення. Я хотіла взяти ноутбук сьогодні в ПЧ, знайшла товар і від Привату було вигідніше мені взяти к-сть платежів саме. АЛЕ тут сюрприз ПЧ у мене повністю забрали. У підтримці я отримала відповідь що кожні 5 днів перераховують ліміт. Я додала тех. паспорт на своє авто, заповнила місце роботи, Досрочно погасила ПЧ але у відповідь я отримала чекайте 5 днів, і може бути підвищать. Знаєте з таким ставленням до клієнтів, у вас їх уже й так немає, але не буде ще більше. В інших банках все вирішується за добу, тут 5 днів. За 5 днів акційна пропозиція мого товару вже закінчиться. І знову ж таки хочу звернути увагу на те, що НІКОЛИ і не в якому банку у мене не було прострочення, я навіть жодної копійки відсотків не сплатила так як завжди в пільзі.
30 вересня 2023, 16:05
Вітаємо.
Ми розуміємо, що зміна ліміту за послугою 'Оплата частинами' стала несподіванкою. Банк приймає рішення про розмір ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і навіть тисячах показників.
На жаль, за результатами чергового перерахунку моделі, було прийнято рішення знизити ліміт. Рекомендуємо продовжувати активно користуватися продуктами банку, це може вплинути на рішення банку про підвищення ліміту в майбутньому.
Так як ліміти регулярно переглядаються і аналізуються, ви можете в будь-який момент отримати смс від банку, де буде вказано, що ліміт збільшений, і ви зможете ним скористатися.

Алина ШАУЛЬСКАЯ
Алина ШАУЛЬСКАЯ
30 вересня 2023, 16:02
Хотілося б додати, що сміх і гріх просто, закрила я достроково покупку частинами, мені дали ліміт на покупку частинами 5к, ТЕПЕР що написано в додатку. Ваш ліміт залежить від вашої кредитної картки, на карті 30к на ліміті покупки частинами 5к. Хто бреше тоді, додаток, банк?
Олегович Торба
Олегович Торба
3 жовтня 2023, 0:41
Коли ви вже запамятаєте, що вам ніхто нічого не винен, і по вашому бажанню не завжди буде так як ви хочте

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Варто звернутися 1 раз, коли реально потрібно, і відразу отримати відмову.