Крадіжка компанією Megogo грошей з карти Приват

AnatolPogor 28 вересня 2023, 16:47
Протягом 5-ти місяців Megogo знімала гроші з моєї карти без замовлення послуги і мого відома. Як таке могло статися? Коли звернувся у банк, мені замінили карту, але хто поверне вкрадені гроші?
28 вересня 2023, 19:29
Вітаємо. Нам дуже прикро, що сталась така ситуація. Дійсно, на подібних сервісах так буває, коли надаючи акційні пропозиції на сайті не пишуть, що такі списання будуть регулярні та вже не за акційною ціною. В описаній ситуації, можна або звернутись самостійно до сайту, який списав ці кошти, або до підтримки Банку, для подання заявки на оскарження операцій. У випадку, якщо ви не підтверджуєте проведення даних платежів та підключення підписки, рекомендуємо звертатись до правоохоронних органів.

SergeyNina
SergeyNina
28 вересня 2023, 22:18
Обратитесь в мегого, если имеете доступ к аккаунту то возможно вам вернут деньги
Jokets
Jokets
1 жовтня 2023, 0:46
Мегого не може ніяк самостійно знімати тарифний платіж, тож краще розкажіть де і коли ви брали пробну версію їх послуг перш ніж брехати людям

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Крадіжка компанією Megogo грошей з карти Приват