Брак-валюта (видача готівки в касі) $

Parenels 27 вересня 2023, 22:01
Сьогодні (27.09.2023)

Місто Полонне (Хмельницька обл.) вулиця Лесі Українки, 93а

Я замовляв готівку зі своєї карточки (2500$) — мені видали 2500$ на руки (касир минути 2 шукав, нормальну, валюту серед тієї пачки, яка в неї була — даби видати хочаб шось більш менш хороше і шо приняв би її термінал)

З 2500 в іншому банку (ощадбанк) в мене прийняли 2400 (я міняв $ на гривні і поповнив краточку ощадбанка гривнями). 100$ — в мене не прийняли. Я пішов зі 100$ в відділеня приватбанку обратно: (Місто Полонне (Хмельницька обл.) вулиця Лесі Українки, 93а)

Ні два термінали, ні касир не захотіли принімати в мене 100$ — які самі же мені і видали минут 40−1 час назад. Касир сказал — що ніяк не могла видати мені цю копюру (ну да, ну да), так як вона даже на дотик не така як обичні 100$… Залізний аргумент

В Приваті я чи то з 2010 чи то з 2011 року. Я оставлю скаргу тут, і на всіх можливих сайтах яких зможу найти вплоть до жалоби в НБУ про Захист прав споживачів фінпослуг.

Ви втратили клієнта із-за підсунутої чи то фальшифої, чи то потертої 100, чи то просто касир вирішила мене обманути. Я не знаю в чому діло там, і чого її назад не приняв ні касир, ні термінал

Касир: Дермановська Марія Вікторівна

Я не знаю, чи то касир спеціально, чи случайно дала мені цю 100$. Но факт в тому, що мені видали валюту, а назад її принімати не захотіли (ссилаючись на те, що це не та валюта, яку мені видали на руки)

Більше я з приватом сотруднічати не собираюсь.
28 вересня 2023, 10:12
Вітаємо.
Всі купюри проходять перевірку. Під час видачі пропонуються платіжні купюри. В той же час, при здійсненні касових операцій у відділенні банку клієнт зобов'язаний:
— рахувати гроші, не відходячи від каси;
— перевіряти стан виданих купюр, не відходячи від каси.
У разі, якщо вас не задовольнив стан купюри, ви можете відмовитись її приймати.

SergeyNina
SergeyNina
27 вересня 2023, 22:22
Не знаю как кассир вам выдавала купюры. Пересчёт машинкой. Эта купюра должна была быть отбракована автоматически машинкой. Это или подделка или на ней уничтожены защитные элементы. Посмотрите хотя бы в ультрафиолет и все поймёте. Кассир молодец даже не смотрит подозрительные купюры в ультрафиолет. Вам ещё повезло что приняли купюры в другом банке практически все
28 вересня 2023, 10:31
Мне в ТАС выдавали 2017 г, четверть купюры была залита и светилась голубым под лампой. Терминал привата не принял, банковская машинка спокойно ее пропустила. Поэтому только ручной контроль с обеих сторон. На вид купюра вообще подозрений не вызывала
27 вересня 2023, 22:36
Да. Я уже сам думаю шо повезло шо не прийняли тільки 1

Через це і вирішив написати отзив (мб хтось прочитає і подумає чи замовляти валюту в приваті)
— Просто це вже 3-й раз я замовляю валюту і всі 3 рази — валюта стара 2003−2006. Нової немає

Вирішив взяти, так як потрібні були гроші (а в самому приваті курс обміну слабуватий, даби міняти в них)
Djus
Djus
28 вересня 2023, 8:40
Долари 2003−2006р — це не стара валюта. Якщо в нормальному стані, її можно поміняти по оптовому курсу. На відміну від доларів 1996р.
28 вересня 2023, 10:00
Вони в нормальному стані (вона старалась вибирала нормальні) но факт в тому, що 1 купюру в мене не приняли в ощадбанку + її не приняли в привал обратно + мене обвинили в тому що це не те купюра яку мені видали на руки. Тіпа я питаюсь їх обманути, хотя обманули мене
Jokets
Jokets
28 вересня 2023, 12:43
А ви купюри коли брали не дивилися то?
28 вересня 2023, 15:12
Не дивився на шо? купюра 2006. вид = добрий. На шо мені треба було дивитись на вашу думку?
Гой Иванович под солями
Гой Иванович под солями
27 вересня 2023, 23:53
Кому нужны твои жалобы, то мертвому припарка толку от любых жалоб 0, а то что тебя потеряли это смешно конечно, но в гос. банке будут только рады меньше видеть тебя, как грится меньше народу больше кислороду, а зарплата капает
28 вересня 2023, 9:59
)) іну і ладно шо не треба мої жалоби

Но це не помішає мені їх написати.

Ти шо такий агро ,а то что тебя потеряли это смешно конечно, но в гос. банке будут только рады меньше видеть тебя, — може це тебе будуть менше раді бачити? клоун

28 вересня 2023, 11:16
Правило 15 минут знаем. 15 минут при наличии чека и при условии что выхода на улицу не было можно вернуть спокойно.

А так вышел на улицу не факт что ее подменял и начинается.
28 вересня 2023, 15:10
Я не експерт даби на глаз оприділяти чи з доларом все добре

Яким образом мені перевірити чи добрі, настоящі долари якшо не за допомогою банку?

Якшо мені не вірити банку — то нашо тоді взагалі той банк?
— Вот як мені перевірити долар самостійно? Мені валюту видав банк! (касир валюту і мала провірити перед видачею!) Придлагаєш мені шо? сумніватись в кожній купюрі і даже не брати валюту в банку?

Яким образом ти, кромі огляду очима купюри, придлагаєш клієнту оприділити чи з доларом все добре??

Я написав свою ситуацію яка зі мною трапилась вчора. Ви можете писати шо хоч, вірити мені чи не вірити. Но, я для себе виводи про приват зробив. І цією жалобою надіюсь в людей вібдбити охоту сотруднічати з приватом (по карйній мірі в валюті)
28 вересня 2023, 16:35
Ахаха. Когда подписываешь квитанцию о видаче и получаешь валюту ты уже со всем согласен…
29 вересня 2023, 16:02
Логіка залізна. Яким образом мені окрім огляду очима можна її перевірити

Ти явно козачок приватбанка ше один
1 жовтня 2023, 10:20
До передачи кассиром вам в руки купюр говорить чтоб выбрали доллары в нормальном состоянии и чтоб их проверили под лампой. После того как попали в руки у вас есть право в течении 15 минут вернуть не отходя от кассы
4 жовтня 2023, 15:25
На всякий відпишу тут (так як прийшла смс під приватбанка) — що питання моє вирішено.

Питання Н Е ВИРІШЕНО. Все що зробив приватбанк — відписав мені на цьому сайті три рази стандартними відписками і питався перекинути відповідальність за погану валюта на мене. Всьо

(можна би було сюди скріншоти прикріпити — я би прикріпив)

Питання буде вирішено тільки тоді ,коли приват признає що касид дала мені в руки ,погані, 100$ які не хочуть принімати ніде, і обміняє мені цю купюру хочаб на грн. В іншому випадку — питання не вирішено і не буде вирішеним
4 жовтня 2023, 15:26
Во всіх інших випадках ,вирішених приватом питань, я буду вважати що приват навмисно підсунув мені 1 100 бракованої валюти, а потім відхрещувався від неї на касі
5 жовтня 2023, 14:05
Відписую про результату 1 копюри в 100$ — її приняв валютчик на 100 грн дешевше курса.

Росказав що вже з такими сталкувався (доларами) і ці 100$ були постіраними, із-за чого вони і відлічаються на дотик (про що і говорила касир) в другий раз, коли я прийшов їй їх здавати

Так що гроші які видав мені приват — настоящі. Але факт в тому — що мені їх видали, а обратно принімати не хотіли і не прямо обвиняли мене, що я їх поміняв і це не та купюра, яку дав мені банк

Можна сказати що проблема вирішена — але не за допомогою банку
12 жовтня 2023, 8:15
Можно попробовать было всунуть в терминал на приват-вклад. А вообще сразу отказываться от них, даже кассиру можно было сказать чтоб пополнила ими вклад, если других бумажек вообще в наличии нет
20 жовтня 2023, 13:51
А можна просто даби банк і касир виповняв свою роботу (а не я за них) і видавав одразу мені хорошу купюру
20 жовтня 2023, 13:52
Приват вже 2 рази хоче зробити цю заявку вирішеною. Но все що вони зробити для цього = нічого. Відписали 3 рази в ЛС. Всьо, стандартні відписки

Хочте сотруднічайте з приватом — діло ваше. Я написав свій опит сотріднічиства з ними. І більше не хочу мати з ними діла