Невиплата кешбеку 5% від Приватбанку на товари для дому та ремонту

universe 22 вересня 2023, 8:58
30.08 я радісно зареєструвалася в акції 5% кешбеку на товари для дому та ремонту, та ще окремо на одяг та взуття, була однією з перших реєстрантів. Сповіщення про реєстрацію є у приват24. Після цього здійснила покупку онлайн карткою Універсальна у Епіцентрі 17 вересня і чекала, коли ж вперше у цьому банку я нарешті отримаю кешбек. Проте у той же ж день я вирішила перевірити чи зареєстрована в акції. Спочатку інтуїція підказала відхилити повторну реєстрацію, але все ж таки цікавість побачити що там далі перемогла, і я підтвердила ще раз реєстрацію. Ок, у підсумку — на сьогодні кешбеку нема, у підтримці мене завірили, що я зареєстрована 17 вересня, бо інакше б не дало реєструватися двічі. Але тільки що я знов перевірила — знов, втретє просить підтвердити реєстрацію. Тобто ніяка реєстрація не відбувається. Прикро… Сумно, а могла б скористатися 100% надійним кешбеком від іншого банку без маніпулювань реєстраціями та введень у оману клієнтів.
22 вересня 2023, 10:49
Вітаємо.
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити деталі та розібратись в ситуації.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Невиплата кешбеку 5% від Приватбанку на товари для дому та ремонту