VictorR 20 вересня 2023, 15:45
Сервіс швидка готівка працює з другого разу. Перший все оформив ніякого зарахування грошей на картку. Годину чекав, заходжу в меню з повідомленнями пише для вас є пропозиція швидка готівка, натискаю- вам не доступна швидка готівка. Заходжу в меню кредити все оформлюється за 5хв. Всі скріни зробив, бо привату довіряти- себе не ошукати.
Перед оформленням подзвонив в службу підтримки уточнити по умовах, наче все ок, але за перерахування власних коштів з карти для виплат беруть 0,5%, але не більше 100грн. Ага… на практиці вийшло що більше 100грн бо взяли саме 0,5%. Нащо заявляти, якщо це не так. От і некоректна консультація. Запис розмови маю. Тепер вважаю що банк мені винен різницю між 100грн і тим що заплатив я. Хоч де їх беріть, штрафуйте за не коректну консультацію, але різницю покладіть мені на карту!
Перераховую кошти на свій рахунок в іншому банку, більше 29999грн за раз не можна. Ок. Роблю декілька транзакцій, одна проходить потім треба верифікацію. Ок. Дзвоню в службу підтримки! І тут починається цирк, а вам шахраї не дзвонили. Ні це я перераховую гроші на свій же рахунок в іншому банку. А у вас те… а у вас се… 10 диб-них запитань схожих на знущання. Але відгук я вирішив написати після останнього запитання. Назвіть дані вашого сина!!! Неповнолітнього до того ж. Якого біса це потрібно банку щоб перевести кошти???

Скористатися приватом не можливо що б не прийшлось нервувати. Їм не онлайн не допоможе. Ніщо їм не допоможе. Таке не лікується.
20 вересня 2023, 16:30
Вітаємо.
Приносимо вибачення за отримані незручності.
Всю інформацію стосовно описаної ситуації передали відповідальним фахівцям, котрі проаналізують ваше спілкування з підтримкою Банку та проведуть роботу зі співробітниками, за необхідності.
За результатами перевірки з вами буде проведено зворотній зв'язок.

OkeyDoki
OkeyDoki
21 вересня 2023, 0:14
Каго, даже на официальном сайте привата есть такая строка: На картку будь-якого банку України (P2P)0.5% (min 5 грн), у т.ч. через сервіси інших банків, какой вообще максимум 100 грн.
VictorR
VictorR
21 вересня 2023, 16:26
Так сказала дівчина в службі підтримки. І ви не повірите, але Приват щойно повернув мені різницю між заплаченою комісією і 100грн. Ця сумма всього 49грн, але те що консервативний банк може змінюватися і чути клієнта- безцінне. Я реально під враженням від того що сервіс в Приваті росте, вони ЧУЮТЬ клієнтів, працівник банку зі мною зв’язався після відгуку і уважно вислухав. І ба більше прийняв рішення на користь клієнта. Аплодую стоячи. Маю надію що ще будуть пропрацьовані питання які мені задавали при верифікації і підхід буде якийсь більш індивідуальний, а не просто по шаблону. Доречі окремий плюс це те що Приват пропонує умови кредитування в 18% річних яких немає більше ні в кого. Це теж сподобалось що розробляють унікальні продукти.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / …процедура верифікації, не корректна консультація, і сервіс що працює з другого разу.