Дайте людям звичайний долар, а не зношений і вітхий!!!

mikchik 19 вересня 2023, 21:23
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Європейська, 5
Місто Дніпро. Обійшов сьогодні 5(!) відділень, в одному з котрих завчасно замовив видачу доларів і нічого не зняв з картки бо в усіх касах пропонують лиш старезні купюри у геть зношеному стані, з плямами, пліснявою, надривами, перегинами з котрих складають усю замовлену суму й пропонують клієнту. Я онлайн купив долар і хочу зняти валюту з картки у середньостатистичному стані — звичайні банкноти навіть й різних років випуску, а Приватбанк позбавляє мене цієї можливості видаючи мотлох який у них пройшов «якусь там перевірку». Ніхто й ніде такі банкноти брати до рук не хоче. Обмінники хрестяться бачачи такий долар. Що робити простим людям, які не згодні з такою банківською поведінкою? Хто захистить нас від цих знущань? Знущаються зі своїх клієнтів порушуючи їх права.
20 вересня 2023, 10:26
Доброго дня!
ПриватБанк здійснює обмін валют для фізичних осіб згідно з чинними вимогами НБУ. Всі банкноти без ознак підробки чи значного пошкодження придатні для операцій як купівлі, так і продажу, без обмежень щодо року випуску банкнот іноземної валюти і їх номіналу.

19 вересня 2023, 21:59
Не берите их не в коем случае. Это отбраковка которая должна была идти на инкассо и утилизацию. Жалуйтесь в нбу может решат проблему. Это жесть с середины лета
20 вересня 2023, 21:16
Киев, сегодня лично пришлось кататься по отделениям и искать норм купюры. Мне все равно год выпуска. Клиенты не могут у меня взять затертые, повреждённые или клеенные купюры, любые печати. Респект кассиру. Кто-то сдал — я взял нормальные купюры. Что возят в отделения это жесть
KotletaDollarov
KotletaDollarov
20 вересня 2023, 23:26
Добавлю, что все купюры, которые вам выдают, смотрите под УФ, много имеют невидимые пятна или штампы, которые не видно в обычном свете. Машинка их пропускает спокойно, а вдругом месте их могут не взять
Jassmminne
Jassmminne
21 вересня 2023, 12:08
Замовляйте на наступний день. А старі не беріть.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Дайте людям звичайний долар, а не зношений і вітхий!!!