Завершення співпраці з фізичною особою без пояснення причини.

Іван Головчук 19 вересня 2023, 18:38
Доброго дня. Цей недо-банк під назвою ПриватБанк, звершив зімною співпрацю через безготівковиі перекази на фіз картку коли я являюся ФОП. Тільки проблема в тому що я не знав що не можна робити такі перекази по звичайних картках коли маєш рахунок ФОП!
Суть в тому що з мене зробили шахрая!!! Дали зрозуміти те що я начебто відмивав кошти! Абсурд, замість того щоб пояснити клієнтам як правильно робити перекази по картах, Вони мене заблокували, а після цього працівники банку пояснили мені чому!
І на даний момент! Ця проблема є критичною для мого бізнесу! Бо я відкрив рахунок ФОП в іншому банку! Але клієнти не можуть мені оплатити за товар з ПриватБанку на мій ФОП іншого банку! Тому що я в чорному списку, а майже всі мої клієнти користуються цим недобанком ПриватБанк. Тому шановні клієнти ПриватБ будь ласка думайте перед тим як відкривати рахунок ФОП в Приват банку. Тому що Ви навіть можете не усвідомлювати свої помилки по переказах, а в кінцевому результаті Вас заблокують, і не будуть пропускати платежі з Приват банку на Ваший інший рахунок ФОП. А це мягко кажучи означає що Ваший бізнес закриється миттєво!
Дякую!
19 вересня 2023, 19:07
Вітаємо.
У своїй діяльності банк керується вимогами законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, котрі регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Згідно закону 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення' банк, як суб'єкт первинного фінансового моніторингу, зобов'язаний забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.
Окремо зауважимо, що у випадку розірвання ділових відношень клієнту надається можливість переказу залишків до іншого банку. Додатково вам була направлена офіційна відповідь з даного питання.

19 вересня 2023, 19:14
1. Не всі клієнти знають про Ваші обмеження, потрібно пояснювати клієнтам що можна робити, а що не можна. 2. Чому клієнти ПриватБанку не можуть оплатити за товар на мій рахунок УніверсалБанку? Ви зімною розірвали співпрацю, і блокуєте всі перекази на мій інший рахунок ФОП. 3. Я надав всі декларації з податкової і всі перекази були оподатковані до 1 копійки з рахунку ФОП і з інших фіз карток. Ваша відповідь спонукає клієнтів відкривати рахунки ФОП в інших банках! Тому що страшно зробити зайвий переказ щоб не заблокували! Так як отримати тепер оплату з ПриватБанку не реально!
VictorR
VictorR
19 вересня 2023, 19:30
Здоровим би глуздом ще не забували користуватися.
Arrow186
Arrow186
19 вересня 2023, 19:40
Не знання закону не звільняє від відповідальності
19 вересня 2023, 19:46
Так, я згідний з Вами. Але подавалися документи ДПСУ де задекларовані всі доходи до 1 копійки
19 вересня 2023, 19:47
Вже після того як зупинили співпрацю, мені пояснили що я порушив, чому не зробити це зразу ? Дати час людини виправити помилки ? І після цього приймати рішення
19 вересня 2023, 19:43
Для чого їм здоровий глузд? Закон! Все! п*ц! Заблокують всіх поки самі працівник не залишуться! Потім будуть думати чого оцінка 1.3 з 5. Клоуни, кажуть підтвердіть доходи і підтвердіть доходи. Декларація ДСПУ для них це не документ. Вони хочуть папір про пітвердження, а який саме самі не знають, і де людина має його взяти

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Завершення співпраці з фізичною особою без пояснення причини.