Жах якийсь, а не банк

Світлана .. 17 вересня 2023, 19:01
Відділення за адресою: Одеса, вул. Академіка Глушка, 5
Являють клієнтом Приват Банка не менше 15 років, але як тільки заберу останній свій $, закрию рахунки і ноги моєї там більше не буде. Не видають кошти, кажуть що немає або привезли тільки стару валюту, який жоден з обмінників не приймає. Місяць ходжу в відділення ніби на роботу, відсиджу чергу по 30−50 хвилин та все теж саме. Коли нормальні купюри є в наявності то касирша відверто бреше, каже що є тільки 300−400 і більше немає. Замовляєшь 2000$, а в кращому разі дадуть 300−400. Відходиш від каси, та наступним каже що є тільки 300, хоча мені 20 секунд назад казала що більше немає. І це ще в кращому разі. А то взагалі виходиш ні з чим відсидівши чергу. На тому тижні взагалі викликали охорону на мене та закрили вікно каси перед носом, тому що їм не сподобалось що я не вийшла щаслива від новини що грошей знову немає, а орала на них якого біса вони так знущаються над своїми клієнтами. Місяць я вже ходжу ніби за милостиню, а не свої кошти знімаю. Що можна чекати від банку, працівники якого рахують що можуть клієнту розказувати в яке відділення піти, чи яким банком користуватись, замість того щоб віддати мені мої кошти. Залишила скаргу на них працівників, сказали чекати 3 робочих дні відповіді, та щось мені підказує що на скарги там реагувати ніхто не буде, іначе касирша не нагадувала б мені що я можу зводити на гарячу лінію, а не «трепаешь мне нервы». Просто жесть якась.
18 вересня 2023, 9:23
Вітаємо.
Нам дуже шкода, що у вас накопичилося стільки негативу. У відділенні банку видаються купюри, які попередньо пройшли перевірку, відповідно, під час видачі пропонуються платіжні купюри. Усі банки працюють з доларами нового та старого зразків.
У разі, якщо вас не задовольнив стан купюри, ви можете відмовитись її приймати.

17 вересня 2023, 19:22
Хотілось би ще доповнити, що тільки написала цей коментар то мені прийшло сповіщення що мою заявку на зняття коштів перенесли с понеділка на вівторок. Це тільки в приват банку можуть не видавати кошти, та самостійно переносити заявки на наступні дні.
17 вересня 2023, 20:39
В одесском региональном управлении Приватбанка
отмороженное руководство и поэтому в Одессе уже
не первый год есть реальные проблемы с подкреплением
валютой касс отделений Приватбанка по городу и области…
SergeyNina
SergeyNina
18 вересня 2023, 0:10
В Киеве тоже самое. Или убитые или Выдают визуально нормальные, но с пятнами видными в УФ. Как не берёшь эти купюры начинают орать. Эти купюры не читает ни терминал привата и зарубежом только под инкассо берут.
Pumbovik
Pumbovik
18 вересня 2023, 10:50
Показательный пример к чему привела национализация и чье-то решение свыше утилизировать хлам под инкассо через клиентов. Но банку все равно ж на отток клиентов
Jokets
Jokets
18 вересня 2023, 12:30
Ну то якщо вам так в край треба гроші - зніміть гривнею та живіть собі. А взагалі дякуйте за це всім тим хто ще з початку війни різко почали знімати валюту і котрі досі це роблять .
23 вересня 2023, 16:40
Звичайно мені потрібні мої кошти, але знімати в них по курсу 37.30, в той час як в обмінниках 38.30 , то різниця суттєва. А потім ще купити $ треба, це теж мінус кошти. Та й сумма не 200$, а майже 8 тисяч $. То уявіть яка це різниця та мінус виходить