Ніяка підтримка + блокування комунальних платежів

aleksan1 14 вересня 2023, 16:12
Чим далі тим хужче. Другій місяць поспіль виникає проблема з оплатою комуналки через Пріват24. Платіж просто блокується якоюсь фінансовою службою. Вискакує повідомлення, що платіж перевіряється. Ніяких інших повідомлень чи дзвінків з банку. Дзониш на 3700. Там теж голосивий, помічник, всі нерви витрепле, поки з живим оператором з'єднає. Оператор теж нічого не розуміє і не може допомогти — наплягає, шо вам дзонили, але не було відповіді. :) При цьому жодного пропущенного у вхідних. Прошлий раз чекав більше доби — нічого. Дзвонив знову на 3700 — якось пройшло. Сьогодні теж сама проблема. Набрав 3700 через пару хвилин після спроби оплати — знов гра у слова з голосовим помічником, на живу людину ледь потрапив. І знов —, вам дзонили ви не відповіли, (пройшло декілька хвилин зі спроби оплати :)). Спробуйте через термінал. Кажу —, я у зсу зараз, навкруги тільки дерева та кущі …які термінали ?!!, —, Нічим не можем допомогти,. Питання — але, банк, ви нормально працювати думаєте чи ні ?!!! Я ні наркоділер якийсь, а звичайний мобілізований солдат на ваш захист. Зарплату з частини отримаю на картку вашого банка і ви це чудового бачите. Гроші намагаюся перевести на рахунки комунальних постачальників і це теж вам відрмо. Що за пріколи ?!!!
14 вересня 2023, 19:55
Вітаємо.
Вже перевіряємо, чим можемо зарадити в цій ситуації. За результатом додатково з вами зв`яжемось.

SergeyNina
SergeyNina
14 вересня 2023, 21:57
Платёж может уходить на проверку из-за ip адреса с которого делается вход и оплата или из-за устройства, но точную причину видит только банк и увы часто не говорит клиенту
15 вересня 2023, 18:17
АйПи украинский. Мобильный интернет Водафон
19 вересня 2023, 14:24
Сьогодні знов теж саме — не пропускає платіж

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Ніяка підтримка + блокування комунальних платежів