Юлія Шпилько 11 вересня 2023, 17:40
Одного «чудового» ранку, заходжу до застосунку приват24 та бачу, що мою картку обмежено, намагаюся звʼязатися з оператором, на що отримую відповідь: «чекайте, зʼясовуються обставини, проводиться перевірка коштів, що надходили на ваш рахунок, наш спеціаліст звʼяжеться з вами для врегулювання питання». А наступного дня я вже не змогла увійти до застосунку. Звʼязалася з оператором в онлайн чаті, пройшла верифікацію, а оператор відповів, що, на жаль, я не є клієнтом банку і доступ до приват24 заблоковано. На питання яка причина розірвання договору? Єдина відповідь- рішення банку! На рахунках залишилась чимала сума, це всі мої заощадження на сьогодні, на прохання перевести кошти онлайн на рахунок іншого банку відмовили, тільки особисто потрібно прибути до відділення ПриватБанку. Не схотіли навіть піти на зустріч у такий скрутний час, так як я перебуваю на тимчасово окупованій території і я не маю змоги, а тим паче таких коштів, щоб подолати тисячі кілометрів аби зʼявитися до відділення! Дуже прикро, адже я клієнт ПриватБанку вже багато років, ніяких боргових зобовʼязань не маю, чому не вийшли на звʼязок та не пояснили які саме платежі викликали підозру і навіть не намагалися зʼясувати обставини цих підозрілих переказів, не зрозуміло. Вважаю, що можливо було врегулювати проблему, а не приймати категоричне рішення розірвання договору.
11 вересня 2023, 19:42
Вітаємо.
На жаль, за даними, вказаними у відгуку, нам не вдалось ідентифікувати вас, як клієнта Банку. Тому вже звертаємось до вас у особистому повідомленні для того, аби допомогти розібратись у ситуації.
Полезный комментарий
Юлія Шпилько 12 вересня 2023, 17:50
Питання врегульовано, дякую за підтримку!

Юлія Шпилько
Юлія Шпилько
12 вересня 2023, 17:50
Корисний коментар
Питання врегульовано, дякую за підтримку!

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Обіцяли вийти на звʼязок, для врегулювання питання, а замість цього взяли та й заблокували картки та розірвали договірні відносини!