завис термінал самообслуговування та не зарахував гроші

dimg 10 вересня 2023, 0:21
2 години тому, з терміналу самообслуговування приватбанку без картки, за номером ****0545 я поклавші гроші, вказав 3450, поклав 3200 і ще купюру 200 термінал взяв але не нарахував вказавши повідомлення «термінал тимчасово не приймає купюри» і видавши чек на 3200, замість 3400. Зателефонувавши відразу з цього номера на 3700, оператор спочатку погодившись написати заяву на повернення, потім заявила, що не зареєструвавши номер телефону фінансовим гроші повернуті бути не можуть, хоча я не є клієнтом приватбанку і півроку тому в такой же ситуації гроші повернули на рахунок одержувача через годину. Як одержувачу отримати ці гроші, отримані приватбанком, і можна надалі класти гроші з нефінансового номера?
10 вересня 2023, 10:12
Вітаємо.
Приносимо свої вибачення за незручності. Для здійснення повернення нам необхідно переконатись, що кошти перераховуються саме відправнику, тому повернення здійснюється на вашу картку в банку.
Оформлення безкоштовне, та не займає більше 15 хвилин. Якщо ви вже є клієнтом банку, але вказували інший номер телефону, підтвердіть його в Приват24, терміналі, або банкоматі для можливості формування заявки на повернення коштів.

dimg
dimg
10 вересня 2023, 11:02
Решта грошей прийшла одержувачу, чому не можна відправити залишок на вказану картку одержувача як раніше

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / завис термінал самообслуговування та не зарахував гроші