некомпетентність та відверта неповага співробітників банку

Kindman 9 вересня 2023, 11:08
08.09.2023 до мене телефонувала Інна з метою відповіді на мою заяву. Некомпетентність — це ще м’яко сказано. Співробітниця відмовлялась надати інформацію за моєю заявою, посилаючись на те, що я не подавав заяву з цього приводу. Спілкування було відверто без поваги до клієнта. Співробітниця на власний розсуд трактувала все, що я подавав у заяві доки я не вмовив пані Інну просто вголос прочитати мою заяву — виявилось, що у заяві все ж є всі пункти, яких на думку цієї спеціалістки не було у заяві. Таким чином є очевидним факт, що ця робітниця навіть не намагалася ознайомитися із заявою до телефонування мені. Вважаю, що цей факт може бути приводом для звільнення співробітника, як некомпетентного. Мною з цього приводу подана скарга за номером 66465972. Дії співробітників банку прямо говорять про неповагу до клієнтів та нехтування їх матеріальними інтересами. Наносять як матеріальну, так і моральну шкоду клієнтам. Чи вважає ці дії нормальними банк — зовсім скоро з’ясуємо.
9 вересня 2023, 12:32
Вітаємо.
Ваше питання було детально розглянуто банком та надано зворотній зв'язок. Додатково вам буде направлена офіційна відповідь з даного питання.

Kindman
Kindman
9 вересня 2023, 12:34
Тобто коли ваша спіціалістка навіть не читала заяву — це детально вивчено? Вітаю, ви пробили ще одно дно!
Jokets
Jokets
9 вересня 2023, 21:56
А було щось змістовне? Чи просто заявка в якій вказані ваша забаганки?

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / некомпетентність та відверта неповага співробітників банку