ПриватБанк закликає людей віддавати конфеденційні данні карток третім особам!

streamy 8 вересня 2023, 10:55
ПриватБанк закликає людей віддавати конфеденційні данні карток третім особам. А люди не мають можливості витратити кошти за програмою ЄВідновлення які надійшли на рахунки ПриватБанку.

Наразі в місті Балаклія Харківської області, сотні людей похилого віку з навколишніх громад намагаються з’ясувати яким чином вони можуть витратити отримані кошти за програмою ЄВідновлення для ремонту зруйнованих осель.
Проблема полягає в тому що ПриватБанк не може надати належних інструментів для витрачання коштів ЄВідновлення. А саме пропонує лише дві опції — прив’язати віртуальну карту до систем ApplePay або GooglePay що вимагає наявності модуля NFC в смартфоні, або сплатити інтеренет покупку онлайн в інтернет магазині. Нагадаю що технологія NFC модулів в смартфонах набула поширення в Україні не так давно, і багато пенсіонерів не мають змоги наразі купляти собі дорогі нові пристрої заради можливості отримати можливість скористатися коштами ЄВідновлення. Переважна більшість продавців будівельних матеріалів приймає виключно картки банків і не надає послуг інтернет оплати замовлень.
Сотні людей штурмують філії ПриватБанку в місті Балаклія з одним й тим самим питанням «Як можна витратити кошти Євідновлення без наявності смартфона з NFC модулем». На що менеджери ПриватБанку дають відповідь «Прив'яжіть свою віртуальну картку ЄВідновлення до телефону третьої особи яка має той модуль NFC в смартфоні і нехай та людина сплачує ваш товар». Саме цікаве те що таку саму відповідь я отримав від персонального банкіра в Приват24. Некомпетентність співробітників зашкалює! Бо в усіх угодах банків чорним по білому написано що в жодному разі не можна передавати конфеденційні дані ваших карток третім особам!
8 вересня 2023, 11:43
Добрий день! ПриватБанк одним із перших банків долучився до послуги єВідновлення. Ми діємо задля допомоги, швидкого та зручного оформлення рахунку для виплати коштів. Дійсно, найшвидший варіант — випуск віртуальної digital-картки, але ми розуміємо потреби громадян, тому за кілька днів почнемо видавати пластикові картки єВідновлення у відділеннях. Їх можуть отримати всі клієнти, яким це необхідно. Дякуємо вам за сигнал, та що звернули увагу на складність, додаткова робота зі спеціалістами обов'язково буде проведена!

Jokets
Jokets
9 вересня 2023, 22:10
Ну коли ви задаєте тупі питання то звісно ви отримаєте відповідь такого же рівня як і ви. Є два шляхи і вам їх сказали- інші варіанти у розробці, тож або чекайте невідомо скільки або робити як порадили вам через телефон іншої людини.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / ПриватБанк закликає людей віддавати конфеденційні данні карток третім особам!