видають лише непридатну валюту

Антон Бец 8 вересня 2023, 10:17
вже декілька разів при заздалегіть замовлені валюті (долар) у відділенні по факту повідомляють, що валюта лише стара 96 рік, або взагалі зношена, в плямах та ще і номіналом по 20 доларів. На зауваження, в тому числі на горячій лінії, що замовляю заздалегідь та такі купюри ніде не будуть прийняті — відповідь, що це не іх проблеми, дають що є.
Враховуйте, що тут точно немає сенсу купувати валюту та взагалі банк став повністю не клієнтоорієнтованим.
8 вересня 2023, 11:08
Вітаємо.
У відділенні видаються купюри, які попередньо пройшли додаткову перевірку. Під час видачі пропонуються платіжні купюри. Наразі всі банки працюють з доларами нового та старого зразків.
У разі, якщо вас не задовольнив стан купюри, ви можете відмовитись її приймати.

Антон Бец
Антон Бец
8 вересня 2023, 11:13
Так і робив вже двічі - відмовився, так як ці банкноти не приймуть ніде, а ринковий курс зараз 37,8 , тому на сумі в 1400 доларів це втрата 700 грн, причому більше ніж впевнений, що долари які ви намагались «впарити» мені номіналом по 20 доларів та всі зношені та забруднені ви же самі потім не приймете!
Стосовно інших банків — видають нормальну валюту як по року так і по стану, з якою немає ніяких проблем в будь якому обмінному пункті.
SergeyNina
SergeyNina
8 вересня 2023, 21:53
Все верно делаете. У привата в кассах отбраковка которую нигде не примут вообще. При чем отборная убитая отбраковка
Vadossssss
Vadossssss
8 вересня 2023, 18:10
У них там хлам з усієї країни,який страшно в руки брати.
Natali199056
Natali199056
8 листопада 2023, 20:14
Недавно взяла 1500 долларов в Приват Банке. Они были немного с пятнами и выглядели старыми. Кассир уверял меня, что их примут во всех отделениях банков. Когда я попыталась их обменять, то Приват даже слушать не стали. Посылают в отделение, где их получила. Горячая линия твердит, что нет доказательства, что я получила эти купюри именно в их отделении. Их нигде не хотят обменивать и принимать. Решения никакого не предоставляют. То есть, когда вам их выдают в кассе банка, они являются платёжным средством, а когда вы хотите их обменять, то резко перестают. Одним словом, мошенники.

USD 39.4 40

USD 39.4 40