Заблоковано кошти

Irina02 7 вересня 2023, 11:35
Юр особа в межах банку зроблено переказ з корпоративної карти повернено на поточний рахунок. Вже дві доби кошти заблоковано, відповіді чому і коли будуть розблоковано немає. Спочатку говорили що не коректно відображаються залишки, інформація оновиться. Але на наступний день кошти так і не з’явилися. Знову переписка в чаті, і знову чекайте. Чому кошти заблоковано не кажуть. Спеціаліст займається! Чим спеціаліст займається?! Одна операція він другу дому не може прочитати, він другу дому не може побачити шлях коштів?! Він другу добу в носі ковиряється?! Що це за неподобство? Банк не має права блокувати кошти! Кошти не є його власністю, компанія на свій розсуд розпоряджається своїми коштами, розміщеними на рахунках в банку. Був здійснений технічний платіж з корпоративної карти.
7 вересня 2023, 13:18
Вітаємо.
На жаль, за даними, вказаними у відгуку, нам не вдалось ідентифікувати вас, як клієнта Банку. Тому вже звертаємось до вас у особистому повідомленні для того, аби допомогти розібратись у ситуації.

Валерка Котовский
Валерка Котовский
9 вересня 2023, 15:34
Прикол скорее в том, что специалисты не ворочат баблом) это делает фин мон банка, они передают им инфу и те уже делают что то) а звоните вы или пишите простым операторам у которых полномочий нет таких