відмову від ділових відносин

klientprivata23 6 вересня 2023, 17:04
Моєму обуренню не було меж.
За 25 років праці головним бухгалтером вперше зіткнулася з такою поведінкою банка. І це при тому що я завжди всім радила відкривати рахунок в Приваті бо це зручно, швидко, зрозуміло. Тепер ніколи і нікому на пораджу.
Моя ситаація: ТОВ без діяльності, руху коштів не має, але висить залишок грошей на рахунку. Гроші заблокували і користуватися ними ми не могли, ну поки і не треба було. В червні відбулася зміна власника і у липні я подала анкету про зміни з додавання річного звіту. Остання операція була зроблена 01.08.2023. Ми чекали на рішення про розблокування коштів та актуалізацію данних. І ось 04.09.2023 я заходжу взяти виписку і не бачу грошей взагалі ніде. По результату всі рахунки ТОВ виявилися закритими і навіть в електронному кабінеті ДФС рахунки вже видалені. (тобто банк вже повідомив ДФС у встановленному порядку, а нас чомусь забув попередити).
Працівник саппорту написав:
Наразі бачу, що встановлено відмову від ділових відносин
Потрібно відвідати відділення для уточнення інформації та написання заяви на вивід залишку коштів.

Це просто жах. Без будь якого попередження банк закрив всі рахунки, повністю заблокував гроші. Контактів зазначено було достатньо, це і номер телефону, і електрона пошта, і сам додаток. Я в шоці від такої поведінки банку. Звісно ми більше не будемо співпрацювати з цим банком ніколи. І тепер нікому цього не раджу, бо це може призвести до втрати ділової репутації перед контрагентами, це додатковий стрес особисто для нас.
7 вересня 2023, 10:17
Вітаємо.
У випадку порушення клієнтом своїх зобов’язань за договором, у тому числі щодо актуалізації даних, а також у випадку, якщо було з‘ясовано, що дія договору суперечить законодавству України або може призвести до фінансових збитків Банк ініціює розірвання Договору та закриває рахунок/рахунки.
Окремо зауважимо, що у разі проведення актуалізації даних у відділенні, Банком може бути розглянуте відкриття нового рахунку та відновлення ділових відносин.