Кредитні умови

Samsonov 5 вересня 2023, 21:05
Всім Мирного Неба! Мені прийшло повідомлення, що з 1.09.23 року я буду переведений на загальні умови кредитування (я військовослужбовець). Я «заходжу» в приват 24, так, дійсно мене перевели, щоб продовжити пільгове кредитування, треба подати відповідні документи. А оплату частинами та миттєву розстрочку не відкрили — тому, що Я Військовослужбовець (так сказала дівчина, коли я зателефонував до банку)!!! Самі собі заперечують! Я не користуюся їхніми умовами, а є люди котрі користуються та не мають можливості подати відповідні документи! Бажаю, щоб ці керівники, які це придумали, доводили, що вони люди, але це не так!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!
6 вересня 2023, 10:03
Вітаємо.
З 01 лютого 2022 по 31 серпня 2023 в банку діяла програма «Кредитних канікул», завдяки якій було призупинено нарахування відсотків за вашою кредитною карткою. З 1 вересня 2023 року по всім договорам кредитних карток встановлюються стандартні умови обслуговування, а саме стандартна процентна ставка за користування кредитними коштами та обов'язковий щомісячний платіж у розмірі 5% від суми заборгованості, але не менше 100 гривень.
Згідно чинного законодавства, якщо ви є учасником бойових дій, або призвані на військову службу під час мобілізації, ви можете надати Банку підтверджуючі документи, і після проведення перевірки банк призупинить нарахування процентів за вашою кредитною карткою.
Подати документи ви можете звернувшись до будь-якого відділення ПриватБанку, або зробити це самостійно через Приват24 або чат-онлайн.

Jokets
Jokets
9 вересня 2023, 22:25
Цікава логіка, банк повинен просто з ваших слів вірити вам і все? То кожний йолоп так зможе говорити що він військовий. Є чіткий перелік документів котрі потрібно надати, надаєте ви або ваші родичі.