Як отримати реквізити одержувача моїх коштів?

sgmok 3 вересня 2023, 11:39
Звернулася до Приватбанку в онлайн чаті з проханням надати реквізити одержувача одного платежу з моєї карти цього банку. Співробітниця Надія надала мені квитанцію, де вказані лише мої реквізити і відсутні реквізити одержувача. На моє питання, куди ж були переведені кошти, Надія відповіла, що реквізитів отримувача немає. Це що, некомпетентність співробітниці? Як отримати реквізити одержувача моїх коштів?
3 вересня 2023, 14:40
Вітаємо.
Нам дуже прикро, що виникла така ситуація. У випадку, якщо операція по картці була проведена на сторонньому сервісі, у якості підтвердження оплати ви можете отримати довідку по картці, у Приват24, в меню: ' ⠶ — Послуги — Довідки — Довідка про видачу готівкових коштів', котра містить у собі всю доступну інформацію про сервіс, на котрому проводився вказаний платіж.

3 вересня 2023, 16:13
Дякую, але у цьому розділі за потрібну дату немає довідок. Можливо це через те, що платіж був виконаний не в Україні. Як в такому випадку отримати дані, куди були надіслані гроші з моєї карти?
3 вересня 2023, 20:53
Напевно там де ви робили платіж і запросити квитанцію?
4 вересня 2023, 13:10
Мені потрібна квитанція з банку моєї карти з реквізитами отримувача коштів. Як її отримати?
5 вересня 2023, 13:33
Якщо ви платили не через касу банку, не через додаток або сайт приват24 то квитанцію з потрібними реквізитами вам може дати лише той сайт чи компанія де ви платили йолопе. Ви коли в машині купуєте товар то вам квитанцію з описом що ви придбали (описом тобто) дає МАГАЗИН, а не банк

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Як отримати реквізити одержувача моїх коштів?