Шахраї

Kristina9630 27 серпня 2023, 19:15
Приватбанк підступний шахрайський елемент, який обдурює своїх клієнтів. Я вже сто років користувалась його послугами і він непогано на мені заробляв. Коли я була в скруті і постійно брала кошти з кредитки і кредити. Коли я попросила надати мені оплату частинами, вони мені чомусь відмовили, хоча я знаю що ті навіть хто не користується цим банком-дном вони надають таку послугу. Але банк вирішив, що він і так непогано на мені заробляє. І тут мені приходить сповіщення, що вони мені надали ліміт оплата частинами 33 500. Я така собі рада йду в епіцентр і хочу скористатись цією послугою. Два рази оформлюється оплата частинами, але чомусь відхиляється банком. Коли я дзвоню оператору, автовідповідач мені каже, що ви не можете оформити оплату частинами, бо у вас її немає. До оператора я додзвонитись не можу, поки не сказала що хочу в них відкрити депозит, тільки тоді вони вийшли на зв‘язок. На моє питання, чому відхилена оплата частинами, оператор довго перевіряв і сказав, що так, дійсно, оплата у вас є і ліміт, але ви не можете його використовувати, тому що мабуть у вас недавно оформлена картка. Так ці шахраї пояснили цей жах. приватбанк- це страшне дно і коли всі мої знайомі звідти уходили, я думала чому. Але тепер я розумію. Прощай дно.
28 серпня 2023, 9:58
Вітаємо.
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти та допомогти розібратись в ситуації.

27 серпня 2023, 20:51
Вас никто не лишает права уйти из этого дна,
в любое другое аналогичное дно.
SergeyNina
SergeyNina
28 серпня 2023, 0:06
Увы, оплата частями может быть отклонена банком без объяснения причин. Это во всех банках. Вам могут дать лимит 100к, но после первой покупки на 4к просто обнулить оплату частями.
Jokets
Jokets
30 серпня 2023, 6:56
Тобто за вашою логікою будь хто не дасть вам гроші в борг шахрай? Рекомендую почитайте тлумачний словник щодо значень слів