Бездіяльність і некомпетентність працівників

evgenij40 27 серпня 2023, 12:00
Я в тяжкій життевій ситуації три рокі тому намагався заробити трейдінгом на своє помешкання але натрапив на мошенніків і перевів через рахункі приватбанка 5000 долларів які втратив, з яких по процедурі чарджбек повернули одну транзакцію розміром 100 долларів, а чотирі так і не повернув, це взявши кредит близько 55000 гривень в приватбанку.Виплачував відсоткі докі міг, віддаючи всю пенсію, нараховували теж кодний раз різні суми і надіявся на повернення моїх коштів але намарно.Сам коли звертався в центральне відділення міста навіть як казали система непринімала заявленіе.Прийняли це коли адвокати почали допомагати і зрозуміли що не отримають коштів, тай то доводилось розмовляти зі зтягувачами заборгованості, хоч як казали що я ж боржник і платив деякий час, погрожували в різний спосіб, як один із впливів це наліпка на двері по адресі проживаня що живе боржник у якого відберуть житло (на той момент проживав в батьковій квартирі).Хоч я інвалід 2 групи і недіездатний і зі мною взагалі ніякі угоди не мали заключати.Тепер чекаю суд за 2.5 місяці де опікун спробує нікчемність угоди довести.Надіюсь і вірю в справедливість.Навіть якщо не в мою користь буде рішення буду виплачувати як зможу.Отака невесела історія у мене з приватбанком.Як я спілкувався з потерпілими як я то казали що як через ПУМБ переводили кошти то повертали через чарджбек, а приват неповертав.Так краще подумати кілька разів ніж тримати на рахунках і переводити кошти через їхні разунки, в разі якшо потрапите на мошенніков то мало шансів поаернути в повному обсязі.
27 серпня 2023, 14:26
Вітаємо. Нам дуже шкода, що виникла така ситуація, однак у випадку, коли були введені всі необхідні дані для оплати, за правилами платіжної системи оскарження через шахрайство не є можливим.
Ми готові надати вам всі документи, щоб ви змогли особисто ознайомитися з інформацією. Для цього, напишіть нам, будь ласка, на пошту chargeback@privatbank.ua, в темі листа вкажіть номера заявок.
Також окремо зауважимо, що в такій ситуації банк обмежений у своїх можливостях. Розслідування випадків шахрайства, а також розшук і затримання злодіїв, згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк в свою чергу завжди готовий сприяти цьому будь-яким необхідним чином після офіційного запиту поліції.

27 серпня 2023, 13:11
«краще подумати кілька разів ніж тримати на рахунках і переводити кошти через їхні разунки» — висновок від автора в кінці опусу хибний.
З тексту, на мою думку, випливає наступне : сто разів подумай перед тим, як грати в казино на кредитні кошти.
Бо кредит треба повертати 100 %, а виграти — х.з.
27 серпня 2023, 13:24
Відповідь лудомана,маєш право висловлювати свою думку,але не маеш права робити із інших подібних собі.
27 серпня 2023, 13:39
Ось ще від цього автора:
Отзыв о LBLV.COM
Компания мошенников лблв.Не доверяйте свои деньги им.
evgenij40 2020−05−30 16:20:30
В єтом году решыл попробовать свои силы в трейдинге и неудача.Попал к мошенникам в руки, но понял это не сразу. Начал со ста долларов, а закончилось все 10000 долларов долга.
ЗІ;
Раптом пригадалася казочка про Буратіно.
ЗіЗі: «Бездіяльність і некомпетентність працівників» — ???
27 серпня 2023, 13:52
Ти краще коменти до «ось ще від цього автора» виклади,де люди розказують правду про компанию лблв, а не знущаешся.Якшо нічим зайнятися чим токсічність свою показувати і не позоритись,що тобі побажати не буди лихо пока тихо.Доля таких умніків якшо не ставить на місце то і умнічать будуть, а мені до вашого рівня опускатися не хочеться,це про казочки кота Базіліо і свій яд залиште собі,він вам знадобиться колись.
27 серпня 2023, 14:25
Дуже слушні зауваження. Приймаю цілком. Бажаю, щоб усі мрії і бажання збулися!
27 серпня 2023, 14:50
Хочу щоб люди знали і банк не вводив в оману.Повернути кошти якшо є докази шахрайства банк-ємітент може через платіжну систему (visa,mastercart) оскаржуючи з банка-єквайера кошти,це і є чарджбек.Але коли шахраїв покривають правоохонці це неможливо.Я за свій випадок кажу зі слів одніеї потерпілої яка відео мені надала журналістського розслідування.
28 серпня 2023, 0:49
Уважаемый автор отзыва. Перед тем как заниматься трейдингом вы должны были проконсультироваться с людьми которые разбираются в этом профессионально и имеют опыт. Если вы действительно вложили деньги в LBLV.COM то перед этим почему не прочитали информацию на сайте национальной комиссии по ценным бумагам и фондовому рынку от августа 2019 года было предупреждение что это мошенник https://www.nssmc.gov.ua/komsya-poperedzha-nvestorv-shtodo-nvestitsy-u-lblv-connecting-traders-2/
28 серпня 2023, 1:08
По выводу денег и чарджбеку — здесь нужны очень опытные и компетентные спецы которые могут вернуть деньги у этих мошенников оформив верно все . У пумб повезло и есть такие люди среди сотрудников которые смогли верно и грамотно используя платёжную систему вернуть деньги доказав мошенничество, у привата не повезло. У вас скорее всего уже вышли сроки и ничего сделать не выйдет на данный момент. В данный момент банки сильно ограничены в борьбе с этими псевдо брокерами, а полиция ничего делать не будет
28 серпня 2023, 6:29
Дякую за коментар.Я відгукі дивився і на той час вони позитивні були про компагію лблв ,це проплачені як розумію,специ допомогли грамотно юридически але треба щоб такі ж і в приваті були (першу найменшу транзакцію повернули ж).Аби шахраїв не «кришували» правоохоронці можливо б кіберполіція допомогла.Я тоді мабуть що злякався як це не прикро, а це вирішив розповісти щоб люди не повторювали моїх помилок.В банках взагалі ситуауія не найкраща,читаю коментарі і розумію що шахраїв і тут чимало.

USD 40.4 41

USD 40.4 41
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Бездіяльність і некомпетентність працівників