Неможливо підтвердити походження доходів.

jasha23 25 серпня 2023, 16:36
Відділення за адресою: Київ, вул. А. Ахматової, 22
Являюсь віп клієнтом даного банка, який є основним моїм банком з яким я більше 15 років, і 90% операцій здійснюю через нього. В мене там також відкритий ФОП який є єдиним джерелом мого доходу. За роки роботи накопив на квартиру, потрібно було провести оплату. Я подав декларації за 6 років для підтвердження доходів які мають бути більші ніж вартість квартири. І мені фінмоніторинг відмовив. Сказали що не більше ніж за крайні три роки рахується дохід. І стає питання який недолугий придумав такі правила, і інше питання, як в реаліях України, тим паче під час війни звичайному смертному ФОП заробити за три роки на квартиру, та ще й в умовах війни. Персональний менеджер нічим не допомогла як і консєрж сервіс, повний непрофесіоналізм, просто потратив кучу часу і нервів, культурних слів для опису цієї ситуації важко підібрати.
Питання до представників банку. Як за три роки заробити на квартиру в Києві?
25 серпня 2023, 17:20
Вітаємо.
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти та допомогти розібратись в ситуації.

25 серпня 2023, 17:59
Щоб ви знову пів мого дня потратили впусту. Ви краще дайте відповідь хто придумав правило що приймаються декларації тільки за крайні три роки від ФОП, та як заробити за три роки на квартиру в Києві?
SergeyNina
SergeyNina
25 серпня 2023, 22:58
Вам сюда — https://bank.gov.ua/ua/supervision/monitoring В распоряжения и законах прописан этот бред про три года.
25 серпня 2023, 18:28
Могут подсказать — дробите платежи на несколько банков с бесплатным СЭП, это аваль, агпропросперис, альфа и еще какие-то. С продавцом можно договориться об том, чтоб сумма зашла частями или смотря по каким схема продают квартиру
25 серпня 2023, 19:12
Та є інші банки більш адекватні ніж приват, вони самі зі своїх же правил сміються. Просто навіщо тратити час людей якщо знають що приймаються тільки декларації ФОП за крайні три роки. Це просто маячня якась, на що вони опирались при розрахунку, що якщо ти ФОП то не менше мільйона в рік заробляєш, сміх просто визивають. У нас війна про яку здається всі забули, а особливо банки наші, які на депозитних сертифікатах сотні мільярдів з держави викачують.
25 серпня 2023, 22:05
Как вариант, обратитесь в Укрэксимбанк — их
финмониторинг более лоялен, чем приватовский.
26 серпня 2023, 14:59
Честный человек и за 10 лет не насобирать на хату в Киеве
эти фоп все барыжье до одного которые не платят как положено налоги
правильно что зблочили. тут я на стороне прихвата
26 серпня 2023, 15:54
Мені тебе шкода, ти раб системи)
28 серпня 2023, 1:59
С каких это пор честный человек раб какой то системы?
вот я уверен на 100% что ты скрываешь основную часть своего дохода фоп
как тебя называть? барыга, жулье и т. д.
29 серпня 2023, 12:30
Це норативи совка що підприємці всі шахраї) Я впевнений що ти не розумієш що таке підприємництво, і що являє основний кістяк підприємництва в Україні, наскільки законтрольована система у нас. А для таких як ти говорити що ти жулік, якщо ти готовий брати на себе відповідальність, жити без вихідних, стикатися з з величезними втратами, ризикувати своїми активами, від браку вільного часу мати проблеми з нервами та особистим життям, такі люди викликають тільки сміх і виглядають жалюгідно. І хочу тебе розчарувати якщо навіть брати комерцію, в нас фінмоніторинг працює добре, і щось приховувати якщо тільки це не продаж за готівку на базарі, неможливо! Так що ний і дальше, називай підприємців жуліками, а сам живи в бульбашці де тільки твій спосіб життя і отримання доходу є правильним. Для розвитку України нам треба розвивати підприємництво, а не таких як ти любителів совка.
29 серпня 2023, 12:48

Да кто вас по выходным
заставляет работать?
Только желание заработать
больше и сразу.

Также вас никто не заставляет вести рисковую деятельность в надежде накосить бабла много и сразу.
29 серпня 2023, 20:35
Видно що ви бізнесом не займались ніколи. Тому що, любий бізнес це ризик і тей хто веде бізнес завжди бере на себе цей ризик, готовий понести збитки в разі неввдачі, є певні види бізнесу де практично відсутня затратна частина, і якщо ви працюєте по передплаті там їх практично немає. Ні про які накосити бабла багато і відразу мови не йде, розвивали б ви свій бізнес зрозуміли про що я, свій бізнес будую вже 7 років, є бізнес процеси які переривати не можливо, тому що від тебе залежать твої клієнти. Ти черговий чувак який щось говорить зробивши висновки на якихось своїх упередженнях.
30 серпня 2023, 9:57

Хватит ныть про риски…
Сейчас даже находясь дома есть риск попадания ракеты, а выйдя на улицу есть риск, что с крыши упадёт кирпич на голову или сосулька зимой. При переходе дороги есть риск попасть под колеса пьяному уроду за рулём
и т. д. и т. п.
Вся наша жизнь от рождения
и до смерти — сплошной риск…
Так что не стоит из себя строить героев нашего времени, рискнувших накосить бабла
и открывших для этого свой собственный бизнес.
Это ваш личный выбор.
31 серпня 2023, 5:44
А еще есть риск, что твою пенсию «проиндексируют» — например последние 3 года перед пенсией, будешь работать на минималку и по пенсионным нормам — будешь лапу сосать на старости лет — очень много так пенсионный фонд кинул тех кто работал официально и платил много в бюджет — но случилась беда-кризис и посление 2-3 года с работой было не ахти.
31 серпня 2023, 11:19
Qwerty1999 Якусь маячню незвязну несеш. Якщо заздриш то не лінись розпочни свою справу, не розумію людей які заздрать, но самі нічого не роблять для того щоб жити краще.
31 серпня 2023, 11:24
Zig4free Для цього потрібно самому дбати про своє безбідне існування на старість, держава не забезпечить тебе на старість і не покриє всі твої потреби. Є недержавні пенційні фонди, я вже близько 10 років накопичую там на старість. Не віриш фондам, купуй акції, накопичуй фізичні цінності, монети придмети колекціонування, не дозволяє доход це зробити, знайди додатковий дохід, все просто. Нити не треба.
31 серпня 2023, 12:23
Jasha23

Не стройте из себя героев только потому, что открыли бизнес.
31 серпня 2023, 12:24
«Нити не треба»

От i не ний…
6 вересня 2023, 9:51
На відміну від тебе в мене все чудово. А те що ти від своєї неспроможності забезпечити себе ниєш та не береш відповідальності за своє життя на себе, замість цього всіх у всьому звинувачуєш, то ти нещасна людина!
6 вересня 2023, 9:55

jasha23
«На відміну від тебе в мене все чудово»

Действительно, в отличие от тебя, у меня есть проблемы,
основная из которых — российская агрессия против Украины.
26 серпня 2023, 16:04
Собирают еще и как, работяги в новостроях каждый день мешки по 30 кг выгружают и с квартирами и евроремонтом, а лентяи вечно ноют, что денег нет и мало
28 серпня 2023, 1:56
Какие еще мешки?
проспись
28 серпня 2023, 9:24
Мешки с плиточным клеем и шпаклёвкой…
29 серпня 2023, 16:36
Со штукатуркой мешки идут по 30 кг, крепкие парни на спину по 2 мешка закидывают и заносят в квартиру, а надо бывает 100 мешков разгрузить с машины и занести в грузовой лифт. И с работой и с деньгами и некогда на форуме ныть что работы нет
29 серпня 2023, 16:38
Не всем повезло быть
отделочниками
и таскать мешки…
31 серпня 2023, 5:42
У кого-то подгорает

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Неможливо підтвердити походження доходів.