Обмеження на видаткові операції без попередження

Лариса Мамоян 17 серпня 2023, 9:11
Виникла дуже прикра ситуація. Я оформила своїй дитині картку Юніора, на яку постійно надходили кошти. Нещодавно надійшла велика сума на терміново потреби. Але, на жаль, зняти ці кошти я не змогла. Зателефонував и на гарячу лінію дізналася, що, виявляється, на картці Юніора є обмеження на видаткові операції на місяць в 50 тисяч. При оформленні картки мене не попередили про це. На сайті також не знайшла цієї інформації, тільки на обмеження по кредитним коштами, а про власні — нічого. Тепер я опинилася в дуже складній ситуації, оскільки не можу ні зняти кошти, ні перевести їх на свою картку. Чекати до 1 числа не маю можливості. Навіть не знаю, що робити. Як би я знала про обмеження, звісно б, користувалася б своєю картою. Це ж не кредитні кошти, а власні. Працівники банку відповіли, що допомогти нічим не можуть…​
17 серпня 2023, 10:31
Вітаємо.
Ліміт видаткових операцій по картці Юніора — 50 000 грн в місяць.
Якщо є потреба у використанні більших сум, з 14 років юніор може отримати картку для виплат.

17 серпня 2023, 10:56
Проблема в тому, що мене ніхто не попередив про ці обмеження і на сайті такої інформації я також не знайшла! По суті банк залишив мене без засобів на існування, бо всі мої кошти на цій карті.
20 серпня 2023, 6:17
Так це ваші гроші чи дитини?) бо щось ви плутаєтесь у своїх словах) як нижче написали то дійсно більше схоже на те що просто хотіли приховати ці гроші через рахунок дитини, але не вийшло. Жодна доросла людина не буде дитині надсилати такі величезні суми , бо покупками займаються саме батьки для дитини. Тож менше вигадуйте історій)
20 серпня 2023, 15:52
А є різниця мої чи дитини? Гроші надіслав батько для нашого з дитиною існування! Що мені приховувати? Як би знала про обмеження то, звісно, сказала б щоб кидав на мою карту. Але просто не думала, що є різниця.
20 серпня 2023, 22:44
Ви трохи плутаєтесь в показаннях)
StarFighter27
StarFighter27
17 серпня 2023, 11:18
Если банк ничем не может помочь, то обращайтесь в НБУ
SergeyNina
SergeyNina
17 серпня 2023, 22:53
Нбу не поможет. Банку лучше писать о таком сразу в условиях.
OkeyDoki
OkeyDoki
17 серпня 2023, 23:12
Ахаха через счет ребенка обналичивать деньги, это уже дно…

18 серпня 2023, 12:59
З чого ви це взяли? Кошти як раз і надійшли для дитини. На купівлю телефона, планшета і інших необхідних для школи речей.
20 серпня 2023, 6:17
Досить брехати, ви пишете що у ВАС забрали гроші на існування. А це ж гроші дитини, то про які гроші на існування може йти мова?

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Обмеження на видаткові операції без попередження