Nastya7774 29 липня 2020, 13:45
Відділення за адресою: Київ, вул. А. Ахматової, 46
Сегодня с утра со мной произошла прям очень не приятная история.Я пришла в отделение Приватбанка, вставила карту мужа чтобы пополнить её, вставила деньги в окно для денег не успела забрать от туда пальцы как окно закрылось (ударив мои пальцы) и на экране появилось, что грузится операция и после выдал. чек что комиссии ноль и сумма ноль.Я забрала карту и начала нервничать и просить работницу банка что то сделать после она соединила меня с главным банком мне позвонил оператор и сказала что ее рта не моя и помочь она мне не чем не может.Но мой муж дал мне карту и пополнить туда деньги потому что сам занят, я же не снимала, а пополнила карту.Мой муж по просьбе оператора оставил онлайн заявку в банке на возврат суммы 16500 и девушка сказала что не видел эту сумму на пополнении его Карты и вышлют смс.Это все? Это вс поддержка банка? Это не нормально.Мне с утра принесли моральный стресс и палец поранили: Я давно являюсь клиентом этого банка и не проблемным, а наоборот позитивным клиентом прошу решить этот вопрос быстро ибо мне испортила эта машина настроение, болит палец и я теряю время.
29 липня 2020, 14:44
Як ви вказали в відгуці, то операція проводилась за карткою третьої особи.
В даному разі, як було зазначено оператором при вашому зверненні в підтримку, потрібно, щоб зв'язувався саме власник картки, за якою проводилась авторизація.
Ваш чоловік може звернутися до нашої підтримки за будь-яким зручним каналом, що вказано на сайті банку, та сформувати заявку на перевірку операції.
Якщо збій буде підтверджено, то кошти повернуть на картку, через яку проводилась операція.
Жанна Д. 29 липня 2020, 12:44
В рамках оформления наследственного дела Киевская городская нотариальная контора в мае 2020 направила запрос в КБ Приватбанк касательно вкладов, на сегодняшний день запрос остался без ответа.параллельно аналогичные запросы направлены в три других крупных банка и от них ответы получены в установленный законом срок.
Подготовили повторный запрос в кб приватбанк. Хотелось бы узнать, стоит ли обратиться с жалобой в Нацбанк либо есть другие способы получить ответ из Приватбанка?
29 липня 2020, 13:32
Ми звернулись до Вас в особистому повідомленні та запросили контактні дані, щоб детально перевірити інформацію та розібратись в ситуації.
os88 29 липня 2020, 12:01
20 числа поступил звонок от «службы безопасности» Приват банка со словами что моей картой пытаются зделать покупки в интернет магазине и они все подозрительные операции проверяют так как к моей карте подобрали пороль только с третей попытки решили проверить мои это действия или нет. Я категорически ответила что нет и мне сказали связаться с горячей линией и предупредить об взломе. Я тут же звоню на горячую линию и мне говорят да все верно мы передаём информацию в службу безопасности и они вам скажут что нужно делать дальше. Я была уверена в том что так все и есть так как менеджер мне информацию подтвердил и давай делать все по их инструкции. Мне нужно было находясь с ними на связи перечислить через банкомат Привата деньги со своей карты на свой номер телефона так как номер счета в банке и есть мой номер. Я так пережила около 4000 и тут банкомат отказался дальше делать переводы и мне пришлось искать другой банкомат так как рядом приватовского больше не было я в банкомате другого банка должна снять 9000 и положить их себе на телефон а они овтаматически переведут на мою карту. Когда я все зделала мне сказали что в течение двух часов деньги поступят мне на счет и все будет хорошо. Но ни тут та было. Спустя сутки деньги так и не пришли и я снова звоню на горячую линию где мне говорят что вы стали жертвой мошенников. Я тут же написала заявление в полицию в банк на служебную проверку. Страшно другое мошейники точно знали что есть на моих считах, что показывает мне банкомат и вообще всю информацию обо мне. Вопрос от куда вам? И почему мобильный оператор не отреагировал что деньги со счета улитучились? Люди не верит не кому!!! И почему я должна отдавать деньги которые я не брала не понимаю. Хуже чем в 90-х
29 липня 2020, 13:27
Звертаємо вашу увагу, що банк не телефонує з вимогою терміново зняти кошти або перерахувати їх на мобільний рахунок. Дані дзвінки надійшли вам від третіх осіб не з номеру банку. В такому випадку, рекомендовано не надавати персональну інформацію та не робити те, що кажуть шахраї, а звернутись в підтримку банку за контактами, що вказано на офіційному сайті та повідомити про ситуацію, щоб в разі необхідності заблокувати картки (також ви можете за лічені секунди самостійно заблокувати картки в Приват24).
З вашого номеру не зафіксовано проведення розмови з нашими операторами, коли було проведено операції.
Для захисту персональних даних у Банку проводиться ряд дій, які запобігають даним ситуаціям.
Банк не надає персональні дані третім особам, окрім випадків, що передбачені законодавством України.
Що стосується зауваження про дзвінки від третіх осіб, то варто розуміти, що банк не може контролювати та стежити за функціями вхідних дзвінків до вас, так як ми не є мобільним оператором.
Ми неодноразово нагадували клієнтам, про те, що наші співробітники не телефонують з проханням переказу коштів і не запитують персональні дані картки.
Нещодавно ми публікували інформацію та рекомендації в нашій групі, щоб ви могли захистити себе від таких дій зловимсників (https://www.facebook.com/privatbank/posts/3206247979395707). Зі своєї сторони Банк гарантує високий рівень захисту коштів та персональних даних клієнтів. При цьому, хочемо наголосити, що Банк неодноразово попереджав та продовжує нагадувати про необхідність дотримання клієнтами простих правил. Персональні дані та одноразові паролі з повідомлень не можна надавати третім особам, навіть, якщо вони є співробітниками банку.
На нашому сайті ми зібрали правила та поради, дотримуючись яких Ви не станете жертвою шахраїв — https://privatbank.ua/informational-security.
Yuliia100 28 липня 2020, 22:15
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Семафорна, 26
Сотрудники Приватбанка совершенно не знают собственных тарифов на пополнение карты для выплат и универсальной. Руководство обратите внимание на касира который работал 28.07.2020 по адресу г. Днепр, ул. Семафорная 26.
29 липня 2020, 10:01
Наші фахівці детально розглянуть дану ситуацію та зв'яжуться з вами за результатом.
Borislavk 28 липня 2020, 20:31
Відділення за адресою: Київ, пр-т Героїв Сталінграда, 20-Б
списали деньги с карты в пользу мфо credit_+ после обращения с жалобой на это обнулили кредитный лимит по карте!
29 липня 2020, 8:33
Доброго ранку!
В першу чергу необхідно розуміти, що залишаючи дані картки на сторонніх сайтах та підтвердивши авторизацію картки, Ви даєте згоду на подальші списання без додаткового підтвердження. Оформлення договору кредитування в не банківських організаціях передбачає собою виконання кредитних зобов'язань, які Ви берете на себе отримавши там кредит.
Таким чином, залишивши дані картки, як джерела погашення заборгованості перед даною організацією Ви дали згоду на списання з неї коштів цим сервісом.
valko6 28 липня 2020, 19:46
просто какой то абсурд. лишили оплаты частями при этом кредитный лимит остался тот же. при звонке на гарячою линию не смогли обяснить за что
28 липня 2020, 20:22
Доброго вечора!
Ми розуміємо, що зміна ліміту за послугою «Оплата частинами» стала несподіванкою. Банк приймає рішення про розмір ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і навіть тисячах показників.

Основним критерієм суми ліміту Оплати частинами є кредитний ліміт по картці, який в більшості випадків є аналогічним. Ліміти переглядаються регулярно. Перевірте, будь ласка, суму ліміту через кілька днів.
Grandfather1945 28 липня 2020, 17:10
Відділення за адресою: Ужгород, вул. Грушевського, 61
История 5летней давности.Прислали смс о выигрыше авто со ссылкой на сайт.Сайт не вызвал подозрений и мы связались с ними.Они оказались клиентами Приват банка и попросили перечислить деньги на их карточки и после этого выплатить стоимость авто-470тыс грн.Получив деньги исчезли.Вот их фамилии: Чигис Александр Дмитриевич,№карточки-5168757223113103, тел.+380938868978.Повалихина Алёна Дмитриевна-карт.№6762246++++++++06.Зибровский Дмитрий Сергеевич.Сухаренко Александр-тел. 0938869132,0992007456. С нами связывалась женщина представившася сотрудницей банка и соединила с одним из мошенников.У нас сложилось впечатление что она заодно сними.Деньги нам не вернули-68тыс.грн.
28 липня 2020, 18:41
Доброго вечора!
Нам дуже шкода, що Ви зіткнулися з такою ситуацією. Банк зацікавлений в тому, щоб оберігати своїх клієнтів від шахрайських дій, і завжди працює спільно з правоохоронними органами для розшуку і затримання зловмисників, які чинять протиправні дії щодо клієнтів банку, але, на жаль, в описаній Вами ситуації банк обмежений у своїх можливостях. Розслідуванням випадків шахрайства, а також розшук і затримання злодіїв, згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк в свою чергу завжди готовий сприяти цьому будь-яким необхідним чином.

У разі спроби здійснення щодо Вас шахрайських дій банк не може виступати в ролі заявника в поліцію, у зв´язку з тим, що стороною, проти якої ці дії були спрямовані, є Ви. Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо Вам звернутися в правоохоронні органи, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.
Gunilu57 28 липня 2020, 17:03
Відділення за адресою: Запоріжжя, вул. Космічна, 87
Викликала зацікавленість новина про іпотеку в Приватбанку (10% з 01.07.2020), як з'ясувалося у відділенні про неї толком нічого не знають, запропонували подати заявку, але розрахували під 15,5%. Згодом зателефонували і повідомили, що цей вид іпотеки не для всіх, в банку обирають самостійно, кому який відсоток нараховувати. Це як? Поясніть.
28 липня 2020, 18:39
Доброго вечора!
Банк визначає перелік клієнтів зі стабільним рівнем платоспроможності, на котру не впливають наслідки карантину, та з бездоганною кредитною історією. Тільки такі клієнти зможуть оформити житло в кредит зі ставкою 10% річних. Цей перелік оновлюється щомісяця, на сьогодні в ньому більш ніж 400 тисяч клієнтів банку.
Для клієнтів, які поки що не в переліку, банк пропонує кредитування за стандартними умовами.
Sonia91 28 липня 2020, 16:09
Приват банк без согласия и уведомления повысил кредитный лимит и выдал кредитные средства общей суммой около 24000 третьим лицам, это стало возможным благодаря оформлению виртуальной карты для которой не требуется ни паспорт ни код ни личное присутствие человека который является держателем карты. Заявление в полицию, службу безопасности приватбанка не дает никаких результатов, в устной форме сотрудники горячей линии 3700 признают, что да это были мошеннические действия, но ничего не поделать, пеня будет капать, платите! Беспредел!
28 липня 2020, 17:43
Зазначимо, що третьою особою не може бути відкрито рахунок без доступу до фінансового номеру телефону клієнта та Приват24.
У разі підозри на те, що вашим номером телефону може користуватись третя особа, рекомендуємо якомога швидше заблокувати його, звернувшись до підтримки банку.
Що ж стосується надання кредитного ліміту, у разі його наявності на вашій картці «Універсальній», він буде доступний і на додатковій картці. У разі ж, якщо у вас не встановлено ліміту, на новій картці його також не буде встановлено за замовчуванням.
Також, ми звернулись до вас приватним повідомленням для детальної перевірки інформації.
ssbudm 28 липня 2020, 14:59
Вчера Приватбанк заблокировал мои карты. В колл-центре посоветовали обратится в отделение. В отделении не знают причину блокировки.
Помимо карт заблокировали меня в «Приват для Бизнеса». Я как директор в нескольких предприятиях не могу пользоваться «Приват для бизнеса».
Сегодня мне в колл-центре сообщили, что я рисковый клиент и банк прекратил моё обслуживание. Причину не сообщили. Посоветовали мне обратиться письменно в главный офис в Днепре.
?????
28 липня 2020, 15:37
Згідно закону 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення' Банк як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.
Наразі ви можете провести операцію переказу коштів, як було рекомендовано
yanina73113 28 липня 2020, 11:38
Я стала жертвой мошенников от Приватбанка.Мне позвонили с номера привата и сообщили, что мои деньги хотят украсть и мне нужно открыть новый счет, чтобы перевести их туда.Я не поверила и с другого телефона позвонила на горячую линию 3700, где девушка менеджер подтвердила, что этот номер принадлежит приватбанку.В дальнейшем это подтвердила и полиция.Я девушке менеджеру обьяснила ситуацию, сказала, что они у меня на линии.Менеджер мне ничего не посоветовала, а сказала разбираться с ними, тобто следовать их советам.В результате я лишилась кредитных денег, которые мне теперь нужно выплачивать да еще с процентами.А я инвалид 2 гр.Этот звонок произошел почти сразу после моего визита в отделение привата для сверки документов. Служба безопасности банка, что вы там делаете? Мошенники беспрепятстсвенно звонят в течение часа с телефона принадлежащего банку и вы не заметили? За что вы деньги получаете? Пока обратилась только в полицию, в дальнейшем в прокуратуру и суд /вы не переживайте, с инвалидов 2 гр.судебные издержки не взымаются, оплатите их тоже вы/ ну и антирекламу по всему интернету я вам гарантирую.Меня уже пригласили снять видео как роаботает наш приват
28 липня 2020, 13:04
Нещодавно ми публікували інформацію та рекомендації в нашій групі, щоб ви могли захистити себе від таких дій зловмисників (https://www.facebook.com/privatbank/posts/3206247979395707)
Ми звернулись до вас приватним повідомленням та запитали ваш номер телефону, що вказано в банку, для перевірки вказаної вами інформації, щодо звернення на лінію підтримки та перевірити дії співробітника, чи мала місце рекомендація з його боку підтверджувати дії.
spirit1733 28 липня 2020, 9:25
О том что сотрудники ПриватБанка продают личную информацию клиентов конечно же знал, но это переходит все границы.
От третьих лиц сегодня получил фото с личной анкеты ПриватБанка, ИНН, а также телефонные номера и ИНН моих родственников.
Это уже полная наглость и циничность.
Ваши данные в ПриватБанке не защищены вообще!
28 липня 2020, 10:09
Ми притримуєумось політики нульової терпимості до будь-яких проявів шахрайства.
Якщо описана ситуація мала місце бути, просимо надати в особистих повідомленнях деталі, та дані, що вказані у відгуці для проведення перевірки.
Zako336 28 липня 2020, 0:11
Користуюсь послугами Привату десь з 2005 року і до тепер. Користуюсь двома картами зарплатною і універсальною.З кредитної якщо брав кошти завжди все гасив вчасно і без затримок.Користувався також «Оплатою частинами», що дуже зручно.
Восени минулого року я оплатив покупку в магазині з карти універсальна на суму 5000 гривень, того ж дня, а точніше вечора (після 21 години) до мене зателефонувала жіночка і представилась представником ПриватБанку. Запропонувала мені повернути гроші за покупку назад на картці оформити «миттєву розстрочку». Я відмовився, на що вона почала наполягати на тому що я повинен оформити цей кредит, це тривало біля півгодини,і я не погодився на її пропозицію.В кінці розмови вона сказала що в мене ще є час до кінця доби.
Наступного ранку в мене обнулити ліміт по оплаті частинами. При зверненні до банку мені відповіли що це банк прийняв таке рішення, і що мені потрібно накопичувати позитивний кредитний рейтинг.

Питання: чому ваші працівники телефонують в неробочий час?
Чому в мене після відмови від кредиту став поганий кредитний рейтинг?
Коли мені повернуть ліміт?
28 липня 2020, 9:59
Для доступності «Оплати частинами» рекомендуємо мати цільову зарплатну карту в банку з оборотом не менше 1000 гривень на місяць, наявність депозиту от 2000 грн.

Ліміт за сервісом перераховується щодня. Рекомендуємо очікувати перегляду вирішення банку. Перевірити доступну для купівель за сервісом суму ви можете в Приват24 або надіславши SMS із текстом CHAST на номер 10060.

Що ж стосується дзвінку від банку, ми перевірили інформацію та бачимо, що вам дійсно надходим дзвінок від банку, але у робочий час.
Відмова або ж згода на додаткову послугу, що пропонував співробітник жодним чином не впливає на рішення щодо доступного ліміту.
Альона Толубіцька 27 липня 2020, 19:21
Я є клієнтом банку вже 8 років, користуюсь 2 їхніми карточками. 1 це виплатна( на зараз я нею не користубся). 2 кредитна Gold.
На 2 карточку я платила все в часно по 300 грн. кожен місяць. Так сталося що на цю карточку я останні пів року отримую аліменти. Чомусь банк вирішив забрати за останні 2 місяці всі кошти, тобто фактично залишив дітей без коштів. При переводі грошей пишеться що це аліменти.
2 проблема- шахраї намагалися зняти кошти, з 1-виплатної. На картці було 5 гривень, шахрай намагався зняти 140-це вже переведені на наші гроші ( бо була сумма в рублях). Чомусь банк вирішив віддати їм ці кошти, та мене загнати в -140. Потім погрожуючими дзвониками вимагають ці кошти.
Я нікому не раджу цей банк, немає ніякої безпеки, та не виконують свої обов'язки перед клієнтом.
27 липня 2020, 20:21
Ми не змогли ідентифікувати вас за залишеними даними. Дозвольте, будь ласка, нам детальніше розглянути ваш випадок і розібратися в ситуації, що склалася. Для цього ми запросили в особистому повідомленні ваш контактний номер.
ooi1995 27 липня 2020, 17:34
Хочу почати з проблеми, в мене забрали кредитний ліміт спочатку міфічна програма яка сама собі вирішує питання знизила ліміт до 70 грн., а потім взагалі до 0 грн. Хоча я клієнт цього «супер» банку з 2013 року, член «Gold клубу» вже +- 6 років, але то не головне в проблемі за цей період який я користуюся послугами, тобто 7 років йде мені зарплата на карти мав дипозити проблем в кредитній історії не було, але я військовий і вони цим прикриваються, а хочете саме смішне? Ні в правилах банку, ні в Законах України якими вони тикають немає ні слова про те що вони розказують, а тепер питання:
— можете пояснити з якого перепугу знятий кредитний ліміт?
— ви своїх операторів, «ФАХІВЦІВ» набираєте на вулиці, вчить їх правовим засадам.
— відновити кредитний ліміт можливо?

P.s. Надайте обґрунтоване та розвернуте пояснення!

Дякую за увагу!
27 липня 2020, 19:16
Ми розуміємо, що зміна ліміту на Вашій картці стала несподіванкою. Банк приймає рішення про розмір ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і, навіть, тисячах показників. На нього може впливати: кредитна історія, наявність депозитів та інші фактори. Активно користуйтеся послугами Банку, приймайте участь в акціях, проводьте розрахунки картками через торгово-сервісну мережу. Так як ліміти регулярно переглядаються і аналізуються, Ви можете в будь-який момент отримати смс від Банку, де буде вказано, що ліміт за послугою збільшений і Ви зможете ним скористатися.
Vlad Companiets 27 липня 2020, 7:01
Перевел со счета ФОП на карту деньги, 100 тысяч. Далее за реквезитами попробовал перевести деньги на другой счет, деньги с меня списали и по регламенту операция должна обработаться за 3 дня. Проходит 3 дня и что я вижу? Вижу, что моих денег просто нет. Ушли с карточки привата в свободное плавание. Что дальше? Мне никто не позвонил и не сказал, что с моей операцией возникли проблемы, даже намека не было на решение данной ситуации. Пообщался с их роботами (иначе их сотрудников техподдержки назвать не могу), создали заявку на возвращение средств. Сутки! Сутки мне будут возвращать деньги. Звонок на следующий день успеха тоже не принес. Утро следующего дня. Мне нужны деньги через пол часа, а у меня их нет (с момента конфликта прошло 4 дня). Почему? Не операционное время! У тебя убытки? А приват чхать хотел на это!
Вывод: ни в коем случае не храните деньги в привате. Ужасные комиссии на все. Вы просто теряете деньги, а если вы часто используете деньги — вы теряете их в огромном количестве. Ваши проблемы никому не важны. Их будут решать максимально долго. Не банк, а шарашкина контора, просто нет слов!
27 липня 2020, 11:33
Міжбанківський переказ виконується в строк до трьох робочих днів. У разі, якщо кошти не надійдуть в належний термін, напишіть, будь ласка, в особистому повідомленні, будемо раді допомогти.
AZaz1977 27 липня 2020, 3:00
Через терминал ПриватБанка перечислила себе деньги на карту Ощадбанка, они были приняты ПриватБанком но не перечислены на мою карту. Пришлось писать заявление-претензию о возврате средств, которое рассматривается в течении 10 дней. Предложили оформить их карту, якобы только так они могут вернуть средства. Я отказалась от их карты и мои деньги остались им в подарок. Вывод: Если ты не клиент ПриватБанка мы тебя об воруем обязательно. На моём опыте это не первый раз. РS Не рекомендую пользоваться терминалами ПриватБанка.
27 липня 2020, 11:13
Дійсно, в подібній ситуації повернення можливе на вашу картку ПриватБанку. За непотрібністю, карту можна закрити після отримання коштів.
Ви можете замовити картку, навіть не звертаючись до відділення, з доставкою додому або на роботу https://privatbank.ua/platezhnie-karty/universalna
Також, якщо клієнт будь-якого банку скористується ТСО ПриватБанку, успішно авторизується та внесе готівку на суму від 100 до 500 гривень, але трапиться технічний збій, то система згенерує віртуальну prepaid-картку та зарахує кошти на неї.
Щоб отримати кошти, необхідно зареєструватися у Privat24 під номером телефону, з якого була авторизація у ТСО. Картка з коштами буде доступна в гаманці Privat24 автоматично.
Ми високо цінуємо довіру громадян та не зацікавлені затримувати кошти.
nickneyk 26 липня 2020, 21:11
Завтра иду в банк, так как мою карту заблокировали, из за мошеннических действий. Но суть проблемы в другом, почему после блокировки карты я не могу войти в Приват 24, и фактически не контролирую движение средств по моей карте. Зачем мне персональный банкир, который не отвечает на звонки? Почему я должен оплачивать перевыпуск карты, если блокировка была из за мошеннических действий?
27 липня 2020, 11:48
Так як ви не підтверджуєте спробу проведення операції по карті, можливість її використання і доступу до кабінету були обмежені.
Буквально щодня ми стикаємося з різними способами шахрайства по відношенню до наших Клієнтів. Шахраї не стоять на місці і придумують все нові і нові схеми. Повірте, нам дуже шкода тих Клієнтів, які стають жертвами шахрайства і втрачають, іноді, свої останні гроші. Щоб знизити до мінімуму можливі випадки обману, ми робимо все можливе, щоб захистити наших Клієнтів. Не тому, що хочемо витратити Ваш час, а тому що хочемо захистити Вас від матеріальної і, надалі, моральної шкоди.
Бачимо, що на поточний момент ви вже розібралися в ситуації. У разі виникнення додаткових питань будемо раді допомогти.
Irinatitarenko 26 липня 2020, 18:28
Если коротко, то был у меня не закрыт кредитный лимит в приват банке. Деньги перевела (нужно было оплатить больше, т.к. просрочена выплата была) написано было, что оплатить нужно 400 грн. В итоге получилось что-то странное, кредитного лимита уже нет, а деньги которые должны были снять автоматически сняли, но не всю сумму, около 100 грн только. Попросила маму узнать сколько нужно ещё, чтоб все закрыть, в банке сказали, что уже все оплачено. Пробовала восстановить кредитный лимит, но пишут, что должна вернуть всю сумму за его пользование. В итоге хочу закрыть все, не пользоваться этим банком вообще. Жду вашего ответа
27 липня 2020, 11:27
Списання нарахованих відсотків відбувається 1 числа місяця, наступного за місяцем закінчення пільгового періоду.
Знімається та сума, яка була нарахована до дати погашення.
Для більш зручної перевірки розміру обов`язкових платежів/заборгованості в Приват24 біля балансу картки доступна функція 'Розрахувати'.
Yuliia Kovmir 26 липня 2020, 16:18
По широкому вибору послуг Приватбанк не має аналогів. Він кращий, що не кажи!
26 липня 2020, 16:51
Дякуємо Вам за відгук. Задоволений клієнт- це показник нашої роботи. Ми раді бачити, що зусилля, які ми докладаємо приносять свої плоди.
З повагою, ПриватБанк.
Мінфін
Відповідь адміністратора
28 липня 2020, 18:28
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 28.07.2020).

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝