заморозили гроші підприємця

Kirill2007 15 серпня 2023, 16:58
Я ФОП 2 групи, користуючь додатком термінал від приват банку і приват сам мені запропонував додаток, щоб не платити за користування терміналом).
Клієнти розраховуються зі мною за товар через термінал, і раніше гроші надходили на наступний ранок, але в цей раз цього не трапилось. Оператори приват банку спочатку не могли знайти відповідь чому гроші не найдійшли і дали мені єлектронну адресу fraud@privatbank.ua, щоб написати туди лист в довільній формі, на який мені ніхто не відповів.

А якщо питання не вирішиться, вони можуть утримувати кошти 180 днів. В мене питання, чому я повинен від цього страждати??? Було заморожено 32 000 грн, підкажить, як розрахуватись з псточальником???
Чек, накладну я надав по почті, выдповіді нема. і в загалі, не розумію, чого блокувати (рахунок ФОП, податки сплачую, у налоговой усі данні э) ???
15 серпня 2023, 17:43
Добрий день! Передали інформацію відповідальним колегам щодо вашої ситуації для скорішого її вирішення. За результатами перевірки з вами буде проведено зворотній зв'язок.

valeriya1301
valeriya1301
16 серпня 2023, 11:28
Нічого вони вам не повернуть, я ходила до відділення вже 10 разів. Заморозили понад 100 тис, ніхто відповідь не дає. Що мені далі робити, та на якій підставі взагалі вони утримують мої гроші. Думаю треба звертатись у поліцію, тому що це шахрайство від Приват банку