Задовбують своїм «піклуванням» про мою безпеку

kanzler1980 12 серпня 2023, 0:50
При спробі відправити з Привата-24 переказ на 350 грн (на іншу картку) — вимагають дзвонити на 3700 і щось там пояснювати. Для чого я маю фінансовий номер, пароль, двухфакторну авторизацію? Я не хочу нікуди дзовнити і повідомляти свох персональні дані невідомо кому. Тут вже люди скаржились, що втратили гроші зі своїх рахунків, дзвонячи на 3700. Взгагалі не хочу мати з вашим банком жодної справи! До так званої «націоналізації» банк був зручним, зараз це просто вимотування нервів кожного разу. Сплачуєш комуналку — то смс-ка, то дзвінок робота, то код введи…Тепер копійчаний переказ не даєте зробити! Як ви вже задовбали!
12 серпня 2023, 9:53
Вітаємо. Процедура направлена на протидію шахрайства.
На жаль, інколи бувають ситуації, коли шахраї отримують доступ до мобільного телефону шляхом перевипуску сім-картки і в такому випадку СМС не є перешкодою для них.
Відмова від перевірки операцій і підтвердження особи клієнта, або не проходження верифікації наражає на ризик втратити кошти.
Просимо проявити терпіння і розуміння необхідності проведення операцій верифікації.

retou
retou
12 серпня 2023, 20:31
Тру стори. 350 грн. блокують, а як тисяч двадтять то ніхто нічого не знає куди і чому пропали кошти)
Kristina24
Kristina24
15 серпня 2023, 13:10
Вы правы,когда с моей карты списывали деньги огромную сумму то мне никто не звонил,списали без моего подтверждения,а 350 грн. заблокировали,делают вид что у них работает безопасность банка,ну прямо насмешили.
kanzler1980
kanzler1980
16 серпня 2023, 1:03
Зробіть так щоб я сам вирішував — потрібна мені ваша нав’язлива «допомога» в збереженні моїх грошей, чи не потрібна. Просто передбачте опцію в Приваті 24 «відключити тупого робота», якщо він не встані відрізнити шахрая від власника рахунку. Я роками входжу з одного й того самого комп’ютера, і мою власну комуналку явно не шахрай буде сплачувати. А якщо ваш робот вирішить, що під час дзвінка в мене голос якийсь не впевнений, або раптом біля мене злодії, які тримають ніж біля горлянки — що тоді? Заблокує мені рахунки?)) Так можна дійти до маразму. Мені здається, що пароля і телефонного номера більш ніж достатньо (до речі - могли б дозволити більш довгі паролі). І вже якщо я зайшов в свій Приват — якого мені блокувати перекази?! Просто надайте клієнту право самому налаштовувати рівні безпеки.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Задовбують своїм «піклуванням» про мою безпеку