Видають не ліквідні купюри

romanivska 9 серпня 2023, 23:54
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Квітки Цісик, 1-А
Сьогодні прийшла забрати свіфт переказ, замовила завчасно певну суму в доларах вистояла в черзі і в результаті мені видали не ліквідні доларові купюри з дисками і заключні скочем я попросила касира мені їх замінити, но мені касир відмовила, видавши чек і гроші. Після мого звернення до керівника відділення мені сказали піти в касі і їх замінять, но в результаті мені більше 20 хв. касир відбирала купюри і кожен раз вони нічим не відрізнялись я постійно повертала якісь купюри оскільки вони були з дирками, з плямами з якимись надписами і печатками. Кожен раз касир забирала ці гроші перераховувала до тих пір поки клієнти які очікували в черзі вже не витримали і показали чомусь мене з дитиною ображати. Це просто жах в дитини стрес, мені все одно касир підсунули під час останньго перерахунку ці диряві купюри за які треба при обміні в обмінному пункті сплатити від 10 до 30 % комісії. Я взагалі таке може бути чому я повинна замість 100 доларів отримати 70, комісію в банку за відправку я вже оплатила. Після звернення на гарячу лінію мені сказали, що ці гроші можна потім покласти на рахунок і заплатити ще раз комісію і потратити кучу часу простояли в черзі. Такі махінації проводить банк, чому ж ви ці купюри тримаєте в обороті відправити тв*рі їх на інкасацію, а не втуляйте бідним людям.
10 серпня 2023, 9:57
Вітаємо. Приносимо вибачення за незручності, пов'язані зі зверненням до відділення Банку. Всю інформацію передали відповідальним співробітникам, які проаналізують роботу спеціалістів вказаного відділення під час вашого візиту. За результатами перевірки з вами буде проведено зворотній зв'язок.

11 серпня 2023, 0:36
Советы из личного опыта. Не берите не в коем случае: 1. Купюры выпущенные до 1996 года 2. Склеенные скотчем. 3. В плесени, пятнах масла или других технических жидкостей. 4. Оторван кусок купюры. Это все идёт только на инкассо. Банк не должен выдавать это клиентам. Купюры любого года желательно чтобы кассир при вас проверил в УФ хотя бы. Если купюра имеет большие пятна видные в УФ лучше её не брать.
11 серпня 2023, 0:39
Я не знаю куда смотрит инкассация и сотрудники банка но купюры с дырками это нельзя выдавать клиенту не в коем случае. Это только на инкассо. Их потом продать вам будет очень трудно.
11 серпня 2023, 11:39
Кассиру нужно чем-то рассчитываться с клиентами, поэтому выдают что привозят, может невнимательнй клиент и заберет.
11 серпня 2023, 11:31
Нужно выработать привычку игнорировать комментарии и давление толпы сзади либо заходить в касу великих сум. Комиссии не будет если сдать на приват вклад и снять на следующий день. Перед получением у кассира уточнить наличие купюр в нормальном состоянии, некоторые идут навстречу и показывают их за стеклом. После того как выдали в руки у вас есть право отказаться от них в течении 15 мин. Нужно перезаказывать на другие отделения или просто на удачу пройтись, бывают иногда в кассе неубитые купюры. В крайнем случае можно запросить операцию «сторно» но ее очень не любят или говорят что не делают.
Запрашивайте просмотр или проверку купюр в УФ. В кассах куча банкнот залитых жидкостями которые не видно в дневном свете и они проходят машинку