Заявка на повернення коштів № 2618954

golovachm 8 серпня 2023, 15:24
Зареєстрував звернення на повернення коштів, надав усі необхідні документи, співробітник підрозділу по роботі з пертензійною роботою вирішив в односторонньому порядку закрити звернення, не надавши жодних причин. Що саме сталося — придбав товар в інтернет магазині, він надійшов неналежної якості, відкрив диспут на PayPal, там заблокували аккаунт, потім звернувся до банку, зареєстрували звернення, надав усі необхідні документи та чек з Укрпошти про повернення товару, товар надійшов на поштове відділення відправника у відділ доставки. Від приватбанку надійшов лист — надати документу про отримання товару продавцем, я відповів, що продавець отримав кошти за товар і, можливо, він і не буде його зовсім отримувати, на що я отримав смс із приватбанку, що провести претензійну роботу неможливо. Якась нісенітниця виходить, хто такий розумний працює в підрозділі і прийняв таке рішення залишається здогадкою, але я дуже прошу розібратися в цьому і якнайшвидше звільнити цього бездаря!
9 серпня 2023, 9:36
Вітаємо.
Для подальшої можливості оскарження необхідно надати підтвердження отримання товару продавцем.

SergeyNina
SergeyNina
9 серпня 2023, 1:31
Древнее мошенничество. Шлют брак или фуфло. Вы его отправляете назад, но его никто не забирает вообще. Проблема в том что для возврата денег вам продавец должен забрать товар обязательно. Пробуйте связаться с техподдердкой платформы где купили
9 серпня 2023, 9:47
Це не зовсім так — If related to goods received that are faulty or different to what was ordered, you must have returned or attempted to return the goods.
Переклад — Якщо це пов’язано з отриманими товарами, які мають дефекти або відрізняються від замовлених, ви повинні повернути або спробувати повернути товари
Товар мною повернутий
9 серпня 2023, 9:52
Відповідно до правил платіжної системи я не зобов'язаний підтверджувати факт отримання товару продавцем, я повинен повернути його назад або спробувати повернути!
22 серпня 2023, 12:25
Прошу надати витяг з правил платіжної системи, яку інформацію, як покупець, я повинен надати до банку, для початку претензійної роботи щодо повернення коштів