Приват відмовляється повернути кошти

Vdbcutn666 7 серпня 2023, 18:35
5.08.23 гроші для волонтерів помилково зайшли на інший номер картки Привату. На гарячій лінії Привату в суботу мені написали, що гроші повернуть на протязі неділі. 7.08.23 мені повідомили, що гроші просто так мені не повернуть, бо треба взяти дозвіл у особи, якій помилково вони зайшли, а та особа вже не бере слухавку від дзвоників з Привату.
Звісно, що ту суму вона не поверне. Звісно, що буде брехати.
Які дії банкірів й надалі?
7 серпня 2023, 20:19
Вітаємо. Нам дуже прикро, що виникла така ситуація. Звернулись до вас у особисті повідомлення для того, аби уточнити ваш контактний номер телефону та допомогти у вирішенні питання.

Три літри
Три літри
7 серпня 2023, 19:07
А до чого тут банкіри? Те що вони могли зробити поза рамками законів суто як люди яким небайдуже — вони зробили.

Подавайте в суд, вимагайте повернення грошей від тієї людини.
SergeyNina
SergeyNina
8 серпня 2023, 0:22
Уточните у банка карта на которую перечислили деньги хоть действующая, возможно это заброшенная карта или чья то зарплатная которой он не пользуется и у него она лежит вместе с сим картой. Да, если не удастся связаться банку с человеком поможет только суд. И хоть бы это был не алкоголик который пропил все деньги которые ему ошибочно перевели Главная проблема в том что очень много клиентов привата забросили карты и уехали со страны + заброшенные зарплатные карты. Если на такую карту пришли деньги человек даже не узнает что это произошло.
Vdbcutn666
Vdbcutn666
18 серпня 2023, 13:27
Допоможіть заблокувати гроші аферистки Оксани Прокопенко в Ощадбанку 5168240500949127. Вона з м.Нікополь, Дніпропетровська область. На сайті інтернет-магазину вона дала об’яву про продаж квітів. Зібрала гроші з покупців і видалилась звідти. На тому сайті вже розмістили дані про цю аферистку.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Приват відмовляється повернути кошти