nadin10121980 1 серпня 2023, 19:29
Укрпошта доставила рекомендований лист з постановою ВДВС 25 липня. Телефоную щодня. Спочатку не бачили постанову, 27 липня зареєстрували. А вчора виявилось, що зареєстрували 31 липня. Шукати постанову з 25 до 31 для реєстрації??? Станом на вечір 1 серпня постанова «в черзі»! А скільки ця черга займає часу? А подальше опрацювання? Таке враження, що ПриватБанк умисно затягує час. Таку постанову ВДВС виносить на протязі 2 роб.днів. Для чогось законодавством встановлено стислий термін. А ПриватБанк тиждень реєструє після отримання, черга-невизначений час, а обробка до 10 днів? Шановні! Зараз все автоматизовано! Арешт дивом наклали в той же день, як винесли постанову (отримали, черга…, обробили, все встигли за 10 хвилин).Може досить знущатись.
1 серпня 2023, 20:00
Вітаємо.
Приносимо вибачення за очікування. Обробка та виконання постанови про визначення поточного рахунку фізичної особи — боржника у банку для здійснення видаткових операцій проводиться у визначений термін (до 10 днів).

nadin10121980
nadin10121980
1 серпня 2023, 21:35
Таку відповідь я вже чула! Так з 25 липня вже скільки часу минуло? А тепер, нарешті зареєстрували, яке щастя, ще почекати лише 10 днів…В країні війна…Це мій єдиний дохід. А як так швидко арешт накладаєте? Все встигли за 10 хвилин. Постанову отримати, зареєструвати, обробити та виконати. А зараз чому не має такої швидкості?

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Обробка постанови про визначення рахунку на проведення видаткових операцій 13400