ФОП — Фін моніторинг вимагає скани документів іноземців

ohudyma 31 липня 2023, 17:56
Маю відкритого ФОП в приватбанку. Співпрацюю з іноземною компанією з ОАЕ по контракту, як IT фахівець та отримую кошти на USD рахунок через SWIFT.

Перші пів року все було нормально, але зарплату за червень було заблоковано фін моніторингом. У відповідь я надав файли контракту та реєстраційні документи компанії в ОАЕ, на що отримав відмову та вимогу надати структуру власності компанії, та скани документів основних власників.

Якщо структуру власності я можу ще якось намалювати, то сканів документів мені ніхто явно не надасть.
Дзвінки валютному менеджеру ніяк не допомогли, кошти зависли в повітрі, відправник їх не має, а банк мені не хоче зараховувати на рахунок посилаючись на те, що я не надав достатньо документів.

Також банк відмовляється повернути кошти відправнику, посилаючись на те, що вони будуть автоматично повернуті через 2 місяці.

Цікаво те, що я відкрив рахунок в Укрсиб банку і наступна зарплата прийшла без проблем після надання простого інвойсу, але приватбанк не зацікавлений в тому, щоб полегшити життя підпримцям, лише щоб гемороїти їх.

На даний момент чекаю, щоб кошти повернулися відправнику і мені перерахували їх в інший банк. Після того закрию всі рахунки в приваті та обірву з ними будь які зв’язки.
1 серпня 2023, 8:34
Вітаємо.
Вже перевіряємо, чим можемо зарадити в цій ситуації. За результатом додатково з вами зв'яжемось.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / ФОП — Фін моніторинг вимагає скани документів іноземців