У жодному разі не користуйтесь цим банком за кордоном

1979mmv 30 липня 2023, 7:44
Я спробував скористатись картою Приватбанку перебуваючи за кордоном. Банк одразу заблокував мою карту і вимагає в мене здійснити дзвінок, от тільки коли я дзвоню, то мені каже, що вибачте, на даний час всі оператори зайняті. Після доби активної переписки зі службою підтримки банку мене взагалі просто заблокували і стерли, не має у них такого клієнта. Дякую банку.
30 липня 2023, 11:02
Вітаємо. Процедура направлена на протидію шахрайства.
На жаль, бувають ситуації, коли шахраї отримують доступ до мобільного шляхом перевипуску сім-картки і в цьому разі СМС підтвердження не є перешкодою для них. Відмова від перевірки операцій і підтвердження особи клієнта, або не проходження верифікації наражає на ризик втратити свої кошти.
Просимо проявити терпіння і розуміння необхідності в операції верифікації.
В зазначеній ситуації для зняття обмеження ви можете звернутись в наш чат на сайті банку. Також відзначимо, що під час звернення вам знадобиться веб-камера.
Полезный комментарий
1979mmv 31 липня 2023, 7:03
Вирішення питання з розблокування карти зайняло добу активного спілкування з банком. Можливо б це зайняло менше часу, але система довго не надсилала СМС для розблокування додатку. У підсумку форум виявився єдиним дієвим каналом зв’язку з банком, хоча і не має до банку жодного відношення. Після блокування карти ані додаток, ані чат боти не ідентифікували мене як клієнта банку. Прикра ситуація, яка псує нерви і забирає дуже багато часу.

30 липня 2023, 10:26
???

Автор , как-то странно. Буквально вчера https://minfin.com.ua/company/privatbank/review/332777/#com4509000

Вы рассказывали как вы , военнослужащий, воюете за Украину а Приват вас обманывает , украв 0,5% вашей зарплаты.
А уже сегодня вы оказываетесь «за кордоном»

???

Неизменным остается одно — Приват вас обманывает

Я чуть чуть запутался — Приват вас обманывает как военнослужащего воюющего за Украину и на территории Украины или Приват вас обманывает как оказавшегося «за кордоном» ?

Или Приват просто вас обманывает?

Люди уже сомневаются в догадках кто вы и где вы . И ОБМАНЫВАЕТ ЛИ ВООБЩЕ вас Приват?
30 липня 2023, 11:18
Покажіть мені, де саме я писав, що я зараз знаходжусь у зоні бойових дій? Я не можу бути на лікуванні за кордоном? Таке у голову прийти не може? Я можу назвати ще декілька варіантів, наприклад я на навчанні за кордоном. Ще що пояснити?
30 липня 2023, 11:27
Є ще запитання? Чи може дати номера звернень на урядову гарячу лінію і НБУ, аби доказати якомусь модератору, що я не жартую
30 липня 2023, 11:47
«Покажіть мені, де саме я писав, що я зараз знаходжусь у зоні бойових дій? «

А! То есть вы не в зоне боевых действий? Вы служите и воюете где-то рядом с полькой границей и можете свободно ходить туда сюда через границу?

Так, а не проще вам тогда не писать сюда на форум, а просто лично зайти в банк и решить свои вопросы? Так точно будет быстрее
30 липня 2023, 11:55
Якби я був би хоч у ЕС, то звісно, що зайшов би або зателефонував, бо у ЕС роумінг безкоштовний. Нажаль є такі країни, з яких для того, щоб зателефонувати у банк треба спочатку надіслати оператору номер телефону, куди телефонувати, він перевірить залишок на рахунку, а потім через якісь свій номер з'єднає з банком. Ще є запитання? І да, якби я був в Україні, то звісно, що зайшов би у банк і особисто ложкою виїв би мозок і вицарапав те, що в мене вкрали.
30 липня 2023, 12:08
1У деяких країнах (про це зазначено в примітці до тарифів для відповідної країни) для здійснення вихідних дзвінків необхідно набирати комбінацію *131*НомерАбонента#Виклик. При цьому «НомерАбонента» слід набирати в міжнародному форматі, але без плюса перед кодом країни: *131*{код країни} {код міста або код мобільної мережі} {номер телефону}# Виклик Наприклад, щоб зателефонувати до кол-центру lifecell, слід набирати: *131*380635433111#Виклик (дзвінок з роумінгу платний).
zig4free
zig4free
30 липня 2023, 15:00
Вот жеж брехня, банк не сообщает о том что все операторы заняты, а перезванивает через некоторое время.
club777
club777
30 липня 2023, 18:10
Приват НЕ перезванивает на заграничные номера (колл-бэк действует только для укр номеров), перед тем, как обвинять других во лжи — включи голову (ну или проверь — попробуй позвонить на номер +38−073−716−11−31
SergeyNina
SergeyNina
31 липня 2023, 1:13
Не перезванивает на заграничные номера , подтверждаю информацию.
31 липня 2023, 5:24
«Не перезванивает на заграничные номера, подтверждаю информацию.»

А на украинский номер, да еще и на финансовый номер, даже если он за границей, перезвонит?
31 липня 2023, 7:09
Передзвонить, бо він же не знає, що номер за кордоном, і банку все рівно, за роумінг платить той, хто у роумінгу. Надходять же у роумінгу смс, Тай інші дзвінки також надходять.
31 липня 2023, 7:07
А ніхто мову і не вів про передзвонюання на іноземний номер. Мова про те, що у деяких країнах роумінг працює за іншою системою, ти відправляєш замовлення на дзвінок, оператор перевіряє наявність коштів на рахунку, набирає тебе і з'єднує з банком, а що відображається у той час у банку мені не відомо, бо мене не було ідентифіковано, як клієнта. А робот почав уточнювати мої дані.
31 липня 2023, 7:05
Ще і як повідомляє, спочатку робот запитує конвенті дані, а потім сповіщає, що вибачте, всі оператори зайняті. Я це на собі відчув. При тому, що дзвінок мені коштував 300 гривен. Якщо не потрапляли у таку ситуацію, то не треба вставляти свої п’ять копійок. Є скріншоти дзвінка
31 липня 2023, 7:03
Корисний коментар

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / У жодному разі не користуйтесь цим банком за кордоном