Нетхування клієнтами

BochaAleks2204 29 липня 2023, 22:24
Відділення за адресою: Миколаїв, пр-т Героїв України, 103/1
26 липня, мав необхідність зняти готівку 7000 грн в банкоматі Приват банку ТЦ«Магелан" в м.Миколаїв, та стався технічний збій, кошти з карти були списані, але не видана готівка!
На моє звернення по 3700 якісної відповіді про повернення коштів я не почув, більш того порядок повернення коштів завуальований настільки, що таке враження, що це шахраї, які маніпулюють людськими коштами на свою користь! Термін повернення кожного звернення (5), до спеціаліста переноситься з незрозумілих причин! Будьте обережні з власними коштами у Приватбанку!
30 липня 2023, 10:49
Вітаємо. Приносимо вибачення за незручності, пов'язані з роботою банкомату. У описаній вами ситуації, термін обробки заявки на повернення коштів може складати до 14 днів, оскільки аби підтвердити факт помилки з боку пристрою його необхідно інкасувати. Бачимо, що наразі за поданою вами заявкою факт збою підтверджено, робимо все, щоб якомога швидше повернути кошти вам на рахунок.

SergeyNina
SergeyNina
29 липня 2023, 23:47
По срокам — если нужна инкассация и сверка это от недели до двух, може и месяц затянуться. Главное чтобы заявка была оформлена верно и без ошибок.