Отримання миттєвого грошового переказу Money Gram

ZOYA MINAYEVA 28 липня 2023, 17:58
Відділення за адресою: Київ, вул. Андрія Малишка, 5
Питання по МИТТЄВИМ переказам Money Gram.

Звернулась у відділення з метою отримання переказу Money Gram в розмірі 50 доларів США. Касир повідомила, що згідно даних її програми я маю підійти до співробітника, щоб заповнити опитувальник та актуалізувати дані. Я спитала, якщо я не маю активних продуктів банку, нащо мені проходити ідентифікацію? Касир відповіла, що такий порядок і програма далі не пропустить. Я звернулась до співробітника, яка повідомила, що для отримання переказу мені потрібно відкрити рахунок в доларах. Я сказала, що мене влаштує виплата в гривні по курсу, якщо немає 50 доларів в касі. Тоді вона сказала, що я маю відкрити рахунок в гривні і ніяк інакше, а те що сказала касир вона не має коментувати. А якщо я не погоджуюсь на відкриття карткового рахунку, маю звернутись до будь-якого іншого агенту системи переказів, наприклад Ощад, де мені можуть здійснити виплату «за альтернативною схемою без відкриття рахунку, а в Приваті такі правила». Намагаюсь знайти такі вимоги в офіціальних документах і не знаходжу.
Я звернулась в інший банк і протягом 2х хвилин отримала 50 доларів готівкою. Але питання з Приватбанком хочу закрити для себе.
Прошу повідомити чи дійсно для отримання переказу в А Т Приватбанк в розмірі 50 доларів США (або еквівалент в гривні)за системою Money Gram, я маю відкрити картковий рахунок в А Т Приватбанк?
28 липня 2023, 18:55
Вітаємо.
Для отримання переказу не обов'язково відкривати картку.
Процедура отримання у відділенні:
Крок 1. Зверніться до співробітника банку. Пред’явіть для ідентифікації картку ПриватБанку або паспорт та ІПН для проходження ідентифікації.
Крок 2. Повідомте деталі переказу: систему переказу – MoneyGram, контрольний номер, суму, валюту отримання, П. І. Б. відправника й країну надсилання.
Крок 3. Отримайте гроші на картку або в касі.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Отримання миттєвого грошового переказу Money Gram