Видають валюту старого зразку у поганому стані

Більше місяця не можу зняти гроші зі свого валютного рахунку. Пропонують купюри 1996 року, з плямами та потертостями, які потім не хоче приймати ні сам приватбанк, ні в обмінниках.
28 липня 2023, 18:36
Вітаємо.
У відділенні видаються як купюри, прийняті й перевірені, в рамках своїх можливостей, касиром при проведенні операцій, так і купюри, надані інкасацією в банк, які в свою чергу попередньо пройшли додаткову перевірку. Під видачі пропонуються платіжні купюри. Усі банки працюють з доларами нового та старого зразків.
Банкноти доларів США, які були емітовані з 1996 по 2013 рік, знаходяться в обігу в Україні. Виведення з обігу таких банкнот не заплановано найближчим часом.

KotletaDollarov
KotletaDollarov
28 липня 2023, 19:43
Есть проверенный мной факт — банковская машинка спокойно пропускает купюры, которые в УФ залиты на ¼ или с кучей больших синих пятен, которые на глаз не видно. Терминал привата отказывается такие брать. Выходит купюроприемник в терминале лучше чем банковском детекторе. Так что «платежные купюры» не совсем платежные, как утверждают. Тот хлам что вам выдают, просите смотреть в УФ с обеих сторон. Попробуйте обменники возле рынков, вокзалов, где работают на поток и придирок меньше.
К чести привата, начали завозить 2017 доллары
30 липня 2023, 16:25
Вы с какого города?
нам продолжают тулить старье в неадекватном состоянии (такие в обменниках и с дисконтом потом сдать проблема)
30 липня 2023, 16:26
В мене аналогічна проблема:
Igor Igor
Igor Igor
31 липня 2023, 9:34
Проблема реально масова, а «експерти» приватбанку копі/пастом відповідають у кожному подібному повідомленні і нічого по факту.
Я користуюсь послугою замовлення готівки протягом 5-ти років і ніколи проблем не було, крім останніх 2-х місяців.

Потрібно дзвонити та писати в НБУ на гарячу лінію і залишати скарги, бо бачу, що толку не буде. Нехай приїжджають з перевірками і дивляться ситуацію по факту, а не те що їм там подають на паперах. Дістали вже!

USD 39.4 40

USD 39.4 40
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Видають валюту старого зразку у поганому стані